Sprowadzanie talentów

 raca Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.06.2007
Skąd: bruksela
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.09.2012, 20:59    Pytanie
Witam,

Może i zadaję głupie pytanie, ale nie mogę przestać nad tym główkować. Jak/co zrobić, żeby sprowadzić młody (15-letni) talent spoza UE (np. Brazylia) nie czekając na jego pełnoletność? Czy jest na to jakiś sposób czy muszę koniecznie czekać?

Próbowałem proponowanie kontraktów piłkarzom w klubach:
1) profesjonalny - muszę czekać
2) junior - muszę czekać (zresztą były problemy z zaoferowaniem kontraktu juniorskiego, nie wiem dlaczego)

Próbowałem również zaoferować kontrakt piłkarzom bez klubu
1) junior - muszę czekać

Dzięki za odpowiedzi! :)

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.09.2012 21:27    #1
Musisz poprowadzić klub z Brazylii:)
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 raca Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.06.2007
Skąd: bruksela
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.09.2012 21:31    #2
Hehehe, czyli, że się nie da? Działa tylko między klubami z tego samego kontynentu? :(

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.09.2012 22:52    #3
Między klubami z tego samego kraju. W ligach z państw spoza UE zawodnicy U-18 nie mogą wyjeżdżać za granicę. NIestety.

Użytkownik uznał post za pomocny

"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 raca Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.06.2007
Skąd: bruksela
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.09.2012 13:39    #4
Ok, dzięki za odpowiedź :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.