Sprawdzanie PA

 Fenomen Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.10.2005
Skąd: eNeS
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.09.2005, 12:04    Pytanie
czy moglibyscie mi powiedziec gdzie moge znalezc PA zawodnikow bo zaczalem grac i nie mam pojecia gdzie mozna to znalezc

 Głosik Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 3456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.03.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.09.2009 19:06    #10
a to nie wiem, no ale chyba skoro program odczytuje wartość potencjału to pewnie jest to samo co w edytorze, jak się mylę to niech mnie poprawią ^^

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.09.2009 o godz. 19:07

 Kash Przodownik pracy

Postów: 537
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2007
Skąd: Police/Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.09.2009 22:43    #11
Weźmy takiego Millana. Jego PA to -9 i takie ma w edytorze dołączonym do gry. A to znaczy, że jego PA po rozpoczęciu gry wylosuje się w przedziale . W edytorze takim jak FMRTE odczytasz pierwotne PA o ile NIE jest ono losowe. Z racji tego, że Millan ma potencjał losowy, jego PA przed losowaniem jest do sprawdzenia tylko i wyłącznie w edytorze dołączonym do gry.

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.09.2009 22:47    #12
Tak zgadza się. Wracając do Millana, najciekawsze jest to że zazwyczaj ma bardzo wysokie pa, testowałem to na holidayu i zawsze miał coś koło 155-170 a pomimo tego kariery nie zrobił. Mówi się że nie pa decyduje o tym czy się rozwinie tylko ostatnia % rubryka np. w Genie.
BTW. Jaki ekspert się tutaj wypowiadał? [ przy temacie...]
Fakt teraz tak spojrzałem - Fenomen czekał na odpowiedź blisko 4 lata...

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 13.09.2009 o godz. 17:58

"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Kash Przodownik pracy

Postów: 537
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2007
Skąd: Police/Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.09.2009 23:02    #13
[quote=Jacko]
BTW. Jaki ekspert się tutaj wypowiadał? [ przy temacie...][/quote]
Mógł sie wypowiedzieć i usunąć swój post, tym bardziej, że temat jest bardzo stary

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.