Strona

Spolszczenie do FM 2011- tylko u nas!

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2006, 19:13    #1
Jeżeli dostałeś FM 2011 od cioci z Anglii i nie masz polskiej wersji językowej - uwaga, uwaga... od nas jej NIE dostaniesz!

Uprzedzamy uprzejmie, że prośby o przesłanie polskiej wersji językowej kierowane do innych FM maniaków, jak i bezpośrednio do redakcji, będą z całą stanowczością tępione, a osoby takie banowane. Polski FM dostępny jest na półce sklepowej, ewentualnej internetowej (gram.pl - zamówienia można cały czas składać).

Prośba do wszystkich uczciwych czytelników: wszelkie tego typu prośby zgłaszajcie tutaj, a my już wyłapiemy panów piratów i ich odpowiednio potraktujemy. ;)

Jeżeli natomiast jesteś z np. Norwegii i masz oryginała, ale nie masz języka polskiego... nic na to nie poradzimy. Przykro nam. Możesz spróbować zamówić grę u CD Projektu - powinni zgodzić wysłać grę również do Norwegii.

//Edytowano 2 razy, ostatni raz 19.12.2010, 22:16

Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 Zarko42 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.09.2006
Skąd: Kraków - miasto Wiślaków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2006 19:17    #2
widze że coraz mocniej popadacie w skarjności jak PiS, wszedzie czają się piraci którzy są w układzie który che zniszczyć polską i swiatową sceny Fm-a :///////

 Kuba16.07.91 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 377
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2006
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2006 19:17    #3
I PRAWIDŁOWO
BRAWO CMREV!!!
PREZCZ Z PIRACTWEM!!!

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2006 19:19    #4
Zarko42 - porównania do PiS to ja niezniese. ;)

Wręcz przeciwnie niż mówisz - my doskonale wiemy, że cała masa osób zamówiła FMa drogą legalną, ale jest tez sporo osób, które myślą, że tutaj znajdą pomoc. No to uprzedzam, że tak się nie stanie i żeby nie tracili na to czasu - tak oni, jak i my (wbrew pozorom kasowanie i banowanie też wymaga czasu).

Proste?
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2006 19:20    #5
Zarko42 przejrzyj kilka ostatnich tematów, co chwila ktoś się chwali, że zaraz sobie ściągnie FM'a z torrenta :/ Zero tolerancji dla takich osób - mówimy to otwarcie i wprost.
myspace.com/marneszanse

 Kuba16.07.91 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 377
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2006
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2006 19:27    #6
zarko42 ale jak czuja sie ludzie ktorzy teraz czekaja na upragnionego kuriera a piraci juz graja?
ja przez wiele lat bylem piratem i smialem sie z takich co wydaja kase na cos co mozna miec za darmo, smialem sie z takiego oczekiwania w napieciu na nowa gre, z naiwnosci ludzi ktorzy wierzyli mi ze mam oryginaly, nie obchodzilo mnie czy wysylka odbywa sie zgodnie z planem czy sie opoznia bo ja juz mialem
a tego czy masz oryginal sprawdzic sie praktycznie nie da i bardzo nie milo sie odmawia osobie ktora prawdopodobnie ma orginalna wersje ale zrozum ze jezeli na forum publicznym podamy link do spolszczenia to zaraz zleci sie mnostwo osob ktore gre maja "od cioci z anglii" i zlodzieje beda mogli sie cieszyc tym za co uczciwi ludzie placa spore pieniadze

powrót Proletariat

0
19.10.2006 19:45    #7
a ja powiem ; tak nie jestem za piractwem ale.... ja kupuję fm. bo mam kase (zbierałem cały rok - oczywiście też troche wydawałem ) ale jest masa dzieciaków których nie stać na wybulenie 100 na fm'a
powiem też że są specjalne programy do ściągania i tam (chyba bo nigdy nie szukałem spolszczenia ) pewnie są takie rzeczy typu kraki i spolszczenia
więc puknijcie się w łepetyne i nie wchodzcie na stronke która wam odpowie to samo (BAN )
czy piraci z karaibów
jutro ide do KOLPORTERA PO FM"KA

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2006 19:49    #8
To nie jest miejsce na dyskusje o piractwie (odsyłam do artykułu A. De Rapha i komentarzy pod nim) - tutaj organizujemy swoistą łapankę piratów na CM Rev. :>
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

Dawidenko Proletariat

0
19.10.2006 20:29    #9
javla...nie dość,że zapłace tu od cholery to mam jeszcze płacić CD projekt za nową grę,którą już mam?Nie doczekanie...

 sefko1 Przodownik pracy

Postów: 1146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2006 20:42    #10
Prosze prześlijcie mi spolszczenie. Mój adres:

informacja_o_kradzieżach@policja.gov.pl


Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.