Sparingi

 omega Młody aktywista

Postów: 509
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2004, 23:27    Pytanie
Mam problem otoz nikt nie chce grac ze mna spaingow;/ Probowalem ustawic je na kilka dni przed probowalem z 2-3 miesiecznym wyprzedzeniem tez nic:/ Co robic??

 Behemot Młody aktywista

Postów: 114
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.08.2004
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.12.2004 11:33    #1
Moja rada odnosiła się do FM2005, choć taktyka ustawiania sparingu ze słabszymi drużynami od siebie, ew. na ich terenie sprawdzała się także w CM03/04. A co do wyprzedzenia - powinien wystarczyć tydzień, lub nawet kilka dni - o ile termin jest wolny dla obu zespołów.

 omega Młody aktywista

Postów: 509
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.12.2004 14:44    #2
Oczywiscie patch jest i dalej jest to samo;/ Po zaistalowaniu patcha zaczalem nowa gre tak jak zalecali Gram Legia proponuje sparingi druzyna typu arka Belchatow itd... wiec to jest chore!!

 Bobi były Premier Rewolucji

Postów: 380
Grupa: Ekspert
Dołączył: 12.12.2003
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2004 09:33    #3
W lidze polskiej proponowałbym sparingi organizowac w styczniu i na początku lutego...co do zespołu, z jakim trzeba grac, lepiej wyjdziesz na organizowaniu sparingow z druzynami z tzw. "Lower Division" - prawdopodobieństwo wygranej jest większe, a co za tym idzie podnosza sie morale i zgranie druzyny.

 omega Młody aktywista

Postów: 509
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2004 11:37    #4
Mam styczen probuje z jakimis lolkami zagrac sparing i nie chca probuje u siebie placac im i na wyjezdzie nikt nie chce sie zgodzic A jak mam ustawione w opcjach zeby asysten organizowla to on tez nie ustawia Macie jeszcze jakies rady??

 gosc Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Miastko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2004 17:43    #5
Omega, mam to samo. Mam patcha 502. Zaczalem nowa gre w polskiej I lidze Pogonia. Przed sezonem bez problemu moglem sobie zaplanowac sparingi, kombinowalem nawet z mocnymi zespolami u siebie, zeby jak najwiecej wyciagnac finansowo;-). Jestem krotko po przerwie zimowej...czyli kilka godzin;-). Od 12 stycznia do konca okresu przygotowawczego probowalem na rozne sposoby i z roznymi zespolami i wszystko bylo odrzucane. Nawet zespoly, od ktorych kupilem wczesniej zawodnikow i w kontrakcie byla klauzula, ze musze z nimi rozegrac sparing do czerwca 2006, nie chcialy sie zgodzic. Ale udalo mi sie czesciowo przechytrzyc system:-). Sprobowalem ostatecznie ze swoimi rezerwami...i udalo sie:-). Wiele doswiadczenia nie zdobyla moja druzyna w tych meczach, ale przy najmniej wszyscy byli zdolni do gry przed sezonem. Ale nie sadze, zeby mecze z wlasnymi rezerwami byly rownie wartosciowe, jak sparingi chocby z II-ligowcami.

 omega Młody aktywista

Postów: 509
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2004 21:59    #6
Tez sie nad tym zatsanawialem ale grajac przeciw rezerwom albo u18 mozesz miec w rezerwie tylko 5 zawodnikow nie sprawdzisz calej druzyny i to jest problem Czyzby jednak patch nie zlikwidowal tego bledu?? A moze my cos mamy rozwalone;/ zaczynam sie wkurzac:(((

 gosc Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Miastko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2004 22:11    #7
No wlasnie, tez sie wkurzylem, kiedy moglem z calej pokaznej kadry nowo sciagnietych no nemow posadzic na lawie tylko 4, bo bramkarza nie licze-u mnie zawsze musi byc w rezerwie. Aktualnie magluje runde rewanzowa i jest nadal ten sam problem. Rezerwy graja praktycznie co miesiac, wiec zawodnicy w niej grajacy nie sa ograni. Dlatego stosuje mecze towarzyskie druzyny rezerw w sezonie przy najmniej raz w tygodniu. No i niestety rezerwy musza rozgrywac mecze z U-18, bo oczywiscie nie moglem zaplanowac sparingow. Ale jest jedna NOWOSC!!! Teraz juz nawet nie mam informacji, ze klub mi odrzucil propozycje. Po prostu to co planowalem znika tak jakbym tego nie zatwierdzal. Poza tym babolem zauwazylem w FMie mase malych denerwujacych bledow, przez co dla mnie ten program jest najgorszym pod tym wzgledem od czasow 01-02. Troche to dla mnie dziwne, ze mimo wspolpracy calej rzeszy ludzi, poczawszy od programistow, a konczywszy na testerach, w programie pojawia sie tak duzo niedopracowanych opcji i bledow.

 gosc Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Miastko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2004 22:26    #8
Jesli chodzi o krotka lawke to u mnie okazalo sie, ze nie ma wielkiego problemu, bo rezerw praktycznie nie mialem, wiec wrzucilem do rezerw tych, ktorzy nie zmiescili sie w pierwszym skladzie i moglem ogrywac praktycznie wszystkich :-). Jest jeszcze jeden powazny babol, ktorego patch chyba nie zlikwidowal - plaga powaznych KONTUZJI!!!! A co najdziwniejsze dopadaja one zwykle najwiekszych asow :-(. Pierwsza runde wlasciwie mialem tragiczna, zdobylem tylko 7 punktow...bo gralem totalnymi cieniasami. Dodam tylko, ze naszla mnie ochota na poczatku sezonu na wyprzedaz kilku dobrych zawodnikow za bardzo konkretne pieniadze. Wiec jak mi sie szkielet posypal przez kontuzje, to ledwo mi na lawke starczylo. Ciezkie jest zycie managera ;-(.

 omega Młody aktywista

Postów: 509
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2004 22:51    #9
Trzeba chyba czekac na nowego atch bo tak sie grac nie da;/ 1 sezonie wyszedlem legia z grupy UEFA i zaraz po przrwie mam mecz co ja zrobie bez zgrania druzyny itd;/ Sam trening nie wystarczy;/ Experci pomozcie jesli moze to my robimy jakis blad??;((((

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.