Spadek reputacji

 endrus Młody aktywista

Postów: 224
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.05.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.05.2010, 18:50    Pytanie
Gram Cracovią, którą w obecnym sezonie zdobyłem wszystkie trofea krajowe i grałem w półfinale LM a moja reputacja po skończonym sezonie spadła zamiast się podnieść (z reguły otrzymywałem około 130 punktów do reputacji za mistrza ). O co kaman?
"Piłka nożna to element innego wszechświata, równie poważnego i stresującego jak praca, z takimi samymi zmartwieniami, nadziejami i rozczarowaniami"

 patryk11 Przodownik pracy

Postów: 1181
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.05.2009
Skąd: wieś: Małachowo ZM
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.05.2010 18:56    #1
Podnosi się, bądź spada reputacja ligi, a nie klubu. Pewnie inne nasze kluby słabiej zagrały w tym sezonie w europejskich Pucharach.

 Pomstiborius Młody aktywista

Postów: 720
Grupa: Ekspert
Dołączył: 29.03.2009
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.05.2010 19:09    #2
@patryk11
Reputacja ligi nie zmienia się. Niestety. Mogę Cię zapewnić, że reputacja klubu rośnie (od dobrych 5 sezonów zarząd jest mną zachwycony z powodu zwiększenia reputacji klubu...).

@endrus
Ktoś niedawno donosił o podobnym problemie z Legią. Winą może być właśnie wina niskiej reputacji ligi. Oprócz tego liga ma ustaloną średnią reputację klubów grających w niej. Widocznie ta średnia też się nie zmienia. Przez to jeśli osiągniesz zbyt wysoką reputację, to przestaniesz ją zyskiwać (albo i zaczniesz tracić), żeby średnia była zachowana.
Świat wspiera się na czterech filarach - na naukach mądrych, na sprawiedliwości wielkich, na modlitwach prawych i waleczności dzielnych.

 endrus Młody aktywista

Postów: 224
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.05.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.05.2010 19:17    #3
Jeżeli to racja co piszesz Pomstiborius to chyba nigdy nie dojdę do repki kontynentalnej. Ale w tamtym sezonie zwiększyła mi się reputacja o 750 punktów po sezonie i myślałem, że tak będzie już zawsze:) No cuż chyba czas na zmianę ligi:) No chyba , że wpływ na większą reputację miało oddanie nowego stadionu?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.05.2010 o godz. 19:20

"Piłka nożna to element innego wszechświata, równie poważnego i stresującego jak praca, z takimi samymi zmartwieniami, nadziejami i rozczarowaniami"

 Pomstiborius Młody aktywista

Postów: 720
Grupa: Ekspert
Dołączył: 29.03.2009
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.05.2010 20:59    #4
Nie sądzę, żeby nowy stadion miał wpływ. Z własnego doświadczenia powiem Ci, że dużo nie zwojujesz w polskiej lidze. Grałem w wersji 08 i 09 jako menadżer Wisły i Lecha i sam zauważyłem, że powyżej pewnego poziomu się nie wzniosę. Dlatego w tym roku przerzuciłem się na ligę angielską. Czekam z niecierpliwością na dynamiczną reputację lig, bo inaczej powrót do Polski nie ma sensu.
Świat wspiera się na czterech filarach - na naukach mądrych, na sprawiedliwości wielkich, na modlitwach prawych i waleczności dzielnych.

 K0ras Młody aktywista

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.03.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.05.2010 21:17    #5
Raz tylko udalo mi sie miec reputacji swiatowa, przez 1 sezon. Niestety potem spadla mimo obronienia LM. Kontynentalna to chyba maks jakie mozna utrzymac polskim zespolem.

O ile sie nie myle, taka reputacje zyskalem po derbach w finale LM : ) Z tego by wynikalo, ze repetacja twoja takze zalezec moze on wystepow innych polskich zespolow.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.05.2010 o godz. 21:29

 endrus Młody aktywista

Postów: 224
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.05.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.07.2010 18:20    #6
A jednak reputacja rośnie kiedy oddawany jest nowy stadion. Podnosi się dokładnie o 750 punktów.
"Piłka nożna to element innego wszechświata, równie poważnego i stresującego jak praca, z takimi samymi zmartwieniami, nadziejami i rozczarowaniami"

 RomeoSpwc Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.09.2010
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.09.2010 15:43    #7
[quote=K0ras]Raz tylko udalo mi sie miec reputacji swiatowa, przez 1 sezon. Niestety potem spadla mimo obronienia LM. Kontynentalna to chyba maks jakie mozna utrzymac polskim zespolem. [/quote]

Nie wiem jak w FM2007, ale w FM2006 polski klub może mieć większą reputację - mój Lech ma reputację Globalną. Mi się wydaje, że na reputację ma czynnik w postaci miejsca w rankingu drużyn UEFA. Ja jak zdobyłem za pierwszym razem pucharu LM miałem reputację krajową i się lekko zdenerwowałem, ale w następnym sezonie jak obroniłem tytuł to awansowałem znacznie w rankingu i zmieniła mi się wtedy na Kontynentalną.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.