Spadek Formy

 wachu196 Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2015, 10:19    #1
Witam,
zastanawiam się dlaczego moi zawodnicy dostali drastyczny spadek formy. Początek sezonu ideał (igła:D) wygrane 7 meczy, po czym przychodzi mecz w pucharze i przegrana z drużyną którą powinienem pochłonąć. Następne mecze w lidze też pokazywały równie pochyłą. Zastanawiam się dlaczego tak się stało, wykonywałem trening kondycyjny, zwoływałem zebrania ale nic to nie pomogło. Zauważyłem jeszcze iż w momencie gdy moja taktyka nie była do końca opanowana przez zawoników grali lepiej niż teraz gdy jest na poziomie biegłym. Może mieliście też taki przypadek i go rozwiązaliście...

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2015 11:58    #2
Dodaj kolejną taktykę, po meczach rozmawiaj z kilkoma zawodnikami że zagrali super (ci z lepszymi ocenami) że zagrali słabo (ci ze słabymi ocenami). Dawaj wolne od treningu po meczu (podstawowej jedenastce), zmień trening na inny, może daj więcej nacisku na trening meczowy a nie ogólny. Na puchary wystawiaj tych co rzadko grają w lidze(chęć pokazania się przed trenerem). Miłych modyfikacji :)

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 18.12.2015 o godz. 12:04

 ASSE Wróg ludu

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 3
0
18.12.2015 15:41    #3
A w tych 7 meczach dominowałeś czy statystyki były po równo ? Bo ja też ostatnio morde cieszyłem 6-2 z Lyonem i Nancy,5-0 ze Sportingiem w LM już myślałem,że stworzyłęm potwora a potem równia pochyła,w tej edycji trzeba mieć 3 taksy i obserwować wydarzenia na boisku,jedną taksą nie da się wygrać,przynajmniej jeśli chodzi o grę środkiem bez skrzydłowych

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.