SPADEK ATRYBUTÓW PIŁKARZY

 michalzkrk Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.07.2011, 17:27    Pytanie
Moim zawodnikom spadają atrybuty, mimo że nie mają dodatkowych treningów, mam doskonałe obiekty treningowe, wartość gwiazdek przy treningach waha się od 4 do 4,5 i na każdy rodzaj treningów przypada od 3 do 5 (średnio 4) trenerów w zależności od ich umiejętności. najpierw miałem ustawiony trening od 3 sezonów na wysoki, oczywiście z wydzielonym specjalnie na każdą pozycję reżimem, i nie miałem żadnych problemów ze spadkiem atrybótów, wręcz przeciwnie - reguralnie wzrastały. Ale teraz w 4. sezonie co chwile komuś coś spada, i to w różnych wiekach, od 20 do 27 lat (najmłodszy jakim gram ma 20/21 lat a najstarszy 28/29-kapitan. jest jeden weteran-34-ale nim się nie przejmuje i gra sporadycznie). Zmieniłem obciążenie na średnie, użyłem treningów od TUG'a i nic. Co jakiś czas komuś coś leci, nawet jak nie ma dodatkowych treningów indywidualnych. próbowałem się ratować wczytywaniem sejwów na dzien przed spadkiem i dawałem 1 dzien wolnego temu ktoremu spadło, ale jest to jak walka z wiatrakami, bo za jakis czas temu samemu zawodnikowi znowu spadały te same atrybuty. Zminiałem poszcególne atrybuty w treningu- np jak spadał drybling to zwiększałem panowanie nad piłką, i zmniejszałęm coś innego, zeby wychodziło na to samo w obciązeniu. poczym zmniejszyłęm w koncu na średnie i załadowałem treningi u od TUG'a. ale cały czas tym samym zawodnikom spadaja te same atrybuty, mimo że są zadowoleni z obciązeń ( jak były wysokie też byli zadowoleni) i mają znakomite albo b. dobre morale. Teraz jednemu zawodnikowi nie pomaga nawet wczytanie savu i dzien albo i 2 wolnego, czy odwrotnie - zwiększenie intensywności treningu. POMOCY!!!

 PDrasta Młody aktywista

Postów: 335
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2011
Skąd: Ostróda/Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.07.2011 17:38    #1
Może obrońcy spada drybling a napastnikowi[temu szybkiemu] gra głową lub skoczność? popatrz czy te atrybuty przydadzą mu się na jego pozycję[aż tak bardzo]..może atrybuty spadają w wakacje? wtedy mają 2 tygodnie[ o ile sie nie myle] wolnego, wiec atrybuty mogą spaść.. nie skarżą się na trening, że za mocno ich ciśniesz? może po prostu są przeciążeni ;) Daj np mu odpocząć od treningu dzień, czy dwa a potem może daj mu odpocząć na mecz? Powiedz kim grasz lepiej, pomyślę o co może chodzić :P
Jednych to razi, a innych zachwyca
miasto Ostróda to Mazur stolica!

 Gohanitto Młody aktywista

Postów: 120
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.07.2011 18:17    #2
Mogą iść w dół z powodu słabej formy, lub gdy jest przerwa, ale nie ma co się tym przejmować pewnie za chwilę znów pójdą w górę.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.