Smartfony

 lucasfcinter Wybitny Literat

Postów: 286
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.02.2014, 16:53    #1
Hej, założyłem ten temat aby dowiedzieć się czym posługują się tutejsi menadżerowie. Android vs windows phone, sony vs samsung i te sprawy.

Przy okazji chciałbym rady. Mam okazje wybrać smartfona ze średniej półki. Sony xperia M, lumia 620, lumia 625, htc 8s, htc desire 500, co polecacie? Co odradzacie? Do tej pory byłem posiadaczem androida. Boję się trochę przesiadki na windowsa, ale z drugiej strony cholernie jarają mnie dizajny lumii i te kafelki.

 piotrp504 Partyzant

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2012
Skąd: Blisko Krakowskiego Smoka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.02.2014 17:15    #2
Mój pierwszy smartfon to samsung young na androidzie chciałem nokię lumię ale te kafelki i system Windows mało aplikacji w końcu znów android 4.1 smartfon hauwey y300 z średniej półki za około 500zeta wifi łapie migiem internet szybko chodzi tylko wkurzają mnie reklamy jak przeglądam cmrev na nim poleciłbym go mam go około pół roku i zero problemów
Moje skromne manifestowanie -zapraszam
http://piotrp0506.cmrev.com/blog.html
moje depesze
http://piotr(...)l?page=0
Hala Madrid

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.02.2014 17:31    #3
Sony Xperia S od 1,5 roku i jest dobrze. :) Do tego Smart Launcher, ikonki MIUI5, kevlarowe etui (a co! :D ) i jedyny defekcik na ekranie, co mi śrubokręt spadł i jest mała dziurka. :( Trochę ciężki, dużawy, ale przynajmniej go nie przestrzelą! :D

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.02.2014 18:06    #4
Jeżeli chodzi o te co wymieniłeś to zastanawiałbym się nad Xperią M i Lumią 620. Zwróć uwagę też na Sony Ericsson Xperia Arc S. Mój kumpel miał i bardzo sobie zachwalał ten telefon. :)

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.02.2014 22:31    #5
Najlepszy byłby S2.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 lucasfcinter Wybitny Literat

Postów: 286
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.02.2014 09:15    #6
Właśnie Samsungi odpadają u mnie na starcie. Wyglądają strasznie, a nie powiem właśnie to ma dla mnie także spore znaczenie.

W sumie xperia m i lumia 625 wydają się najsilniejsze z tych co wymieniłem i pewnie zarzucę sieci na któryś z nich.

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.02.2014 23:21    #7
Lumia jest zajebista i nawet się przez sekundę nie zastanawiaj nad tym, czy warto się przesiąść bo warto. Lumia 625 jest bardzo dobrym wyborem. U mnie już praktycznie cała familia (łącznie z teoretycznie niezaawansowaną technicznie mamą (57 lat)) już pracuje "na kaflach". Specem zwłaszcza jest mój 8-letni syn, który ogarnia niemal każdą apkę jaka jest dostępna.

Tak więc polecam bardzo.
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 lucasfcinter Wybitny Literat

Postów: 286
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.02.2014 01:54    #8
Własnie ciągnie mnie do lumii. Tylko 625 ma aż prawie 5 calowy ekran i zapewne jest sporym klockiem, a nie wiem jak wpłynęło by to na codzienne nosicielstwo w kieszeni. Masz może podobnego kolosa? Jak z jego noszeniem? Trzeba kombinować żeby mieścił sie w kieszeni? Co powiesz na temat podstawowych zarzutów wobec wp czyli ilość apek, brak belki powiadomień czy chociażby słaby odtwarzacz muzyki? Nie ukrywam, że telefon raczej potrzebny mi do muzyki, filmow bez jakiegoś growego szaleństwa.

 Malako Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2010
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.02.2014 07:45    #9
Jako fan Windowsa 8 i Lumii powiem Ci tak - ekran, rzecz względna, do kieszeni się zmieści. Ja akurat mam czterocalówkę, ale większe też dasz radę, kwestia przyzwyczajenia. Co do apek - oczywiście, na tym polu iOS czy Android miażdżą WP, tylko trzeba się zapytać, ilu z tych aplikacji tak naprawdę będziesz używał podczas posiadania telefonu? Ja akurat na WP mam wszystko, co potrzebuję - apkę pogody, sportu, banku + kilka innych, dodatkowo pakiet Office itp. Android fajny, ale na początek dostajesz telefon załadowany googlowymi aplikacjami (których usunąć się nie da bez roota i wgrania nowego systemu, przez co tracisz gwarancję, a to chyba nie o to chodzi :)) i często bywa tak, że po doinstalowaniu swoich aplikacji telefon zaczyna po prostu zamulać. Odtwarzacz muzyki w Lumii - jak to odtwarzacz, nie widzę wielkiej różnicy między Androidowym Winampem a tym wgranym od Nokii. Podobnie z filmami, też daje radę oglądać, aczkolwiek raczej robię to na tablecie, także nie jestem może jakimś wymiernikiem. Belka powiadomień pojawi się z WP 8.1, do którego aktualizacja ma pojawić się w kwietniu, także niewiele trzeba już poczekać.

Jak dla mnie WP rządzi, jest szybki, intuicyjny, telefon obsługuje się mega wygodnie i co najważniejsze - naprawdę ciężko go zaciąć. Do tego, korzystając z Windowsa 8 na komputerze możesz świetnie zsynchronizować sobie oba urządzenia (oczywiście, mając Androida możesz sobie też zsynchronizować z bajerami od google ;)).

 lucasfcinter Wybitny Literat

Postów: 286
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.02.2014 10:58    #10
A jak z aplikacjami do odtwarzania filmów? Bo na Androidzie jest bardzo przyjemny MX Player bodajże. Bo pewnie standardowy nie odtwarza napisów. I jak wygląda wgrywanie czegokolwiek i szukanie tego w telefonie bo z tego co się orientuję nie ma tam czegoś takiego jak menadżer plików.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.