słabi juniorzy co roku

 bjaly Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.07.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.07.2017, 02:07    #1
witam mam problem co roku z juniorami, a konkretnie wkurza mnie ze są co roku słabi przy trenerach z czterema gwiazdkami, budynki rowniez 4 gwiazdki, szkolenie wyjątkowe, tylko siatka wyszukiwania juniorow przecietna, czego nie moge zmnienic. Ogolnie od samego początku w całym kraju jest slabe szkolenie, prowadze od jakis 5-6 lat reprezentacje u-19, kilku dobrych przejmuje u-21, a u mnie takie patałachy ze masakra, gdzie u rumunow, bułgarow, a juz w ogole czechow, nawet słowaków są takie koksy ze przechodze tylko pierwsze eliminacje, w drugich dostaje w tylek i tak w kolo. Przeczesuje co roku caly kraj, ostatnio w rakowie trafil sie 4gwiazki pomocnik, kilku 3,5 w ekstraklasie i doslownie kilku 3, reszta 2,5 i nizej. Cała liga to w ogole sami obcokrajowcy, podobnie sie dzieje z pierwszą ligą. Polska w rankingu jest 25, Ekstraklasa-19, mój Sląsk ma 3,5 gwiazdki, w rankingu klubowym jestem na 51 miejscu a juniorzy 2,5-3 gwiazdki 1-2, reszta 2 i mniej. Jeszcze frekwencja na moim stadionie ktory moze pomiescic 44000 kibicow karnety wykupilo 6.5k choć wygrałem lige 9 razy na 11, puchar polski 10 na 11razy. Kompletu nie bylo nawet w lidze mistrzow z realem, bayernem, borussia, barceloną itd., a na superpuchar komplet za karzdym razem , średnia w tym sezonie to 16k, najwiecej bylo 18,5k. Wytłumaczy mi to ktoś?

fm 16
p. 16.3.2

ps. moze nie ten dzial ale niech mi ktos podpowie bo mnie to wku....
Pozdrawiam :) Głupek

 bjaly Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.07.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.07.2017 16:45    #2
przepraszam obiekty młodzieżowe i baza treningowa 4,5 gwiazdki (doskonałe), szkolenie wyjątkowe a siatka wyszukiwania juniorów przeciętna, a u Pogoni Szczecin ponadprzeciętna (po 2 latach wrócili do ekstraklasy).
Wygląda na to że pod tym względem jestem w środku tabeli. Bez sensu kompletnie.

edit.
marzec 2028

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.07.2017 o godz. 16:46

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.07.2017 17:56    #3
Mało gwiazdek, bo drużyna jest mocna.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 bjaly Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.07.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.07.2017 19:46    #4
Moze mi ktos powiedziec chociarz jak mozna zwiekszyc zasieg siatki wyszukiwania juniorow, bo z zarządem nie moge na ten temat rozmawiac.

 Foxyr Partyzant

Postów: 447
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2017
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.07.2017 21:47    #5
Kiedyś słyszałem, że kluby filialne mają na nią wpływ. Ale nie wiem ile w tym prawdy :v

 R.Baggio Partyzant

Postów: 65
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2017
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.07.2017 23:48    #6
[quote="bjaly"]Moze mi ktos powiedziec chociarz jak mozna zwiekszyc zasieg siatki wyszukiwania juniorow, bo z zarządem nie moge na ten temat rozmawiac.[/quote]

Możesz zwiększyć poprzez zmianę taktyki klubu.

U mnie (Lechia Gdańsk) początkowo zarząd chciał abym drużynę opierał na sprawdzonych, doświadczonych graczach. Po roku udało mi się namówić zarząd do zmiany strategii i ustawienie: "szkól piłkarzy z wykorzystaniem klubowego pionu juniorskiego".
W momencie zmiany strategii siatka podniosła się z 'ponadprzeciętnej' na 'dobra', tak samo jak i poziom szkolenia młodzieży.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.07.2017 o godz. 23:54

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.