Słaba skuteczność ofensywy

 orzo12 Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2013, 18:14    #1
Witam!
Gram drugi sezon moim małym klubikiem o nazwie Dartford. Awansowaliśmy w zeszłym sezonie do Blue square bet premier i wtedy mój tercet ofensywny, można powiedzieć, brylował. Gram dwoma schodzącymi napastnikami i jednym wysuniętym napastnikiem. Za nimi dwóch środkowych pomocników, jeden cofnięty, a drugi wysunięty rozgrywający. Pomaga im jeszcze defensywny pomocnik, ale on tylko, można powiedzieć, podgląda co robią koledzy z ataku i od czasu do czasu kopnie do kogoś piłkę. Otóż problemy ze strzelaniem bramek zaczęły się po mniej więcej 5 meczach w sezonie, na początku mnie to jakoś nie dziwiło, bo w tamtym sezonie też miałem krótkie przestoje. Oczywiście nie jest to jakaś tragedia, ale przyzwyczaiłem się co najmniej 2 bramek strzelonych przez mój zespół w meczu. Na szczęście moja defensywa nie pozwala na zbyt wiele przeciwnikom i wygrywamy przeważnie 1:0. Na początku byliśmy skuteczni, po kilku kolejkach zmniejszyła się nasza skuteczność, po kolejnych kolejkach zmniejszyła się liczba strzałów naszej drużyny i teraz zastawiam się czy to wina napastnika, bo na razie nie nastrzelali sporo bramek(5 goli napastników w 15 kolejkach to raczej żenujący wynik) czy to może wina naszych pomocników, może zbyt mało piłek wędruje do naszych napastników. Na razie jestem na pierwszym miejscu w tabeli, ale ostatni mecz to była katorga i przegrana u siebie z jakimś leszczem. Jak myślicie co powinienem zrobić ? Dodam, że moi napastnicy to mieszanka doświadczenia i młodości, bo dwóch to doświadczeni gracze, a dwóch to młode "talenty". :)

//Edytowano 3 razy, ostatni raz 09.01.2013, 18:20

 orzo12 Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2013 18:48    #2
Aktualizacja: Zagrałem kolejny mecz i chyba wcześniejszy mecz to był tylko wypadek przy pracy, ale niepokoi mnie nadal brak strzelonych bramek przez napastników. Powoli zaczynam się przyzwyczajać do tego, że bramki strzelamy albo z stałych fragmentów gry albo bramki strzelają skrzydłowi, bądź środkowi pomocnicy. Zmieniłem parę schodzących napastników i tak jak mówię, wyglądało to trochę lepiej, ale ciągle to jest to co w sparingach i poprzednim sezonie.

 German Partyzant

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2010
Skąd: Gubin/Poznań.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2013 19:03    #3
Schodzący napastnicy zabierają miejsce pozostałym zapewne.

 orzo12 Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2013 19:18    #4
Tylko dlaczego nie przeszkadzało im to w pierwszym sezonie gry, no i w sparingach ?

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2013 19:36    #5
Może przez to, że ligę wyżej rywale grają już lepiej?

 orzo12 Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2013 19:42    #6
No niby tak, ale porównując umiejętności moich napastników do innych z tej ligi to każdy z nich powinien być w czołówce listy strzelców. :P

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2013 19:59    #7
też tak miałem :)

miałem w miarę dobrych graczy a liderem strzelców był jakiś pionek co miał 2 atrybuty powyżej 10 szybkość i przyspieszanie(po 15). Załamałem się jak to zobaczyłem bo każdy z moich graczy miał lepsze atrybuty a ten po prostu był szybki; uznałem, że "bywa" i grałem dalej ;)

 orzo12 Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2013 20:57    #8
Gdyby moi napastnicy strzelali chociaż 0,5 bramki na mecz to bym to olał, ale, że tak jak mówię strzelili na razie tylko 5 goli to mnie to trochę niepokoi. Rozegrałem kolejny mecz i porażka. Moi zawodnicy tak jakby budzą się po straconych golach, więc może motywacja coś szwankuje ?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.01.2013 o godz. 20:58

 shusty Partyzant

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2013 20:26    #9
Gdyby moi napastnicy wykorzystywali większość 90% pięknie przeprowadzanych akcji, że wystarczy strzelić będąc przy bramce często sam na sam, to byłbym ligę wyżej.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.