Słaba gra drużyny

 Elaith Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2011
Skąd: Piła
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.09.2011, 15:12    Pytanie
Ostatnio zacząłem nową grę Lechem Poznań, ponieważ wcześniejszy 3-sezonowy save zyskał Crash dumpa. Wtedy zespół grał wspaniale, wygrywałem bez problemu mecze w lidze a miałem porównywalnych zawodników co teraz.

Jednakże na nowym zapisie idzie mi znacznie gorzej. Zawodnicy męczą się niemiłosiernie by uzyskać chociaż remis. Przed chwilą w dodatku przegrałem z Arką 1-2... Nie rozumiem o co tu chodzi.

Zmieniam taktyki a tu cały czas lipa. Próbuję motywować ich rozmową, też bez efektów.

Może macie jakieś pomysły, lub podobne doświadczenia?

//Edytowano 2 razy, ostatni raz 30.09.2011, 15:13

 PDrasta Młody aktywista

Postów: 335
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2011
Skąd: Ostróda/Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.09.2011 15:21    #1
Spróbuj zagrać jedną taktyką kilka meczy[5-7], może pozmieniaj coś w ustawieniach na suwaczkach, spróbuj też zagrać taktyką co grałeś w 1 savie
Jednych to razi, a innych zachwyca
miasto Ostróda to Mazur stolica!

 Elaith Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2011
Skąd: Piła
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.09.2011 15:34    #2
Grałem na tej samej taktyce cały czas i nic to nie dawało. Jedynie mecze przedsezonowe jakoś wychodziły. Teraz po 6 meczach mam zaledwie 7 pkt, a przecież Lech jest jedną z trzech najlepszych drużyn ekstraklasy...

Popróbuję ale nie ukrywam, że to wszystko zaczyna mnie irytować, bo przepaść między tamtą a tą grą jest olbrzymia...

 Damian907 Partyzant

Postów: 126
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.09.2011 16:45    #3
Czasem jak się sprowadzi wielu nowych zawodników i wszystkich natychmiast wystawi w pierwszej jedenstce to mogą być takie efekty.

Ewentualnie możesz mieć dobrych zawodników, ale niedopasowanych do swojej taktyki (ja np. sprowadziłem do swojej Korony Fernandao, ale miał średnią ok.6.50-6,60 w każdym meczu, niezależnie czy grał NŚ czy OPŚ), a był to środek sezonu więc zbyt późno na zasadniczą zmianę taktyki.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 30.09.2011 o godz. 16:47

Zamówiełem ORYGINALNY FM 2012 przez empik w przedsprzedaży.

 Elaith Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2011
Skąd: Piła
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.10.2011 11:50    #4
9 meczów - 11 pkt. Mam tego dość powoli. Mam takich dobrych zawodników jak na warunki polskiej ligi, a to nie przynosi efektu. Nie wiem jak mam ich zmotywować... Tamtym Lechem ograłem Real 2-1. Może to różnica? Bo teraz gram bez żadnych łatek, wtedy tak.

 konrwaw Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 816
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.10.2011 12:03    #5
łatka 11.3 to podstawa - chociaż nie wiem czy wyniki drużyny od niej zależą

 Elaith Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2011
Skąd: Piła
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.10.2011 12:05    #6
Niby tak, ale ostatnio właśnie przez łatkę po trzech sezonach dostałem crash dumpa i save był nie do naprawienia. Więc teraz wolałem tego uniknąć.

 Elaith Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2011
Skąd: Piła
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2011 00:34    #7
Zagrałem sobie w zimowej przerwie sparing z Nottingham Forrest. No i u siebie przegrałem 2-4.

Żenua. Nie mam już pomysłów. Skład mój jest lepszy od wszystkich zespołów w polskiej lidze, powinien sobie radzić z każdą drużyną, a tymczasem umiem przegrać nawet z Arką...

 pel1906 Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2011 01:31    #8
Przecież to normalna kolej rzeczy , przypadków podobnych pełno, ja pamiętam jak raz Wrexham po 1 sezonie w Premiership po walce do ostatniego sezonu o utrzymanie rozpoczynałem kolejny z taką samą nadzieją że utrzymam się a tu niespodzianka 10 miejsce, następny sezon mistrzostwo. Na obecnym sejwie mam także wahania formy, kilka zwycięstw podniesie morale zespołu i może to wpłynie na wyniki, możesz spróbować triku i zagrać sparing z jakimiś ogórkami i wpakować im kilka bramek i pochwal ich po końcowym gwizdku. Ewentualnie poproś kapitana aby zarządził spotkanie czy coś takiego, ja jednak w 90% w przerwie jeśli gra nie jest cudowna robię im suszarkę. No i ostatnią deską ratunku której nie preferuję to zmiana taktyki (nie zapominamy o przygotowaniu jej)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution