SKUTECZNOŚĆ NAPASTNIKA PROSZE O POMOC

 Darein Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2016, 14:52    #1
Gram bournemouth 4 sezon mam w ataku calluma wilsona benika afobe i saido berahino i już nie moge patrzeć na to jakie sytaucje oni marnują to jest kur.... niemozliwe ciagle grają na 6.4-6.3 na sezon strzeli najlepszy z 10 bramek co mam zrobić wybiega taki wilson sam na sam w bramkarza 5 min pozniej znowu od połowy biegnie obok bramki no nie mam siły do nich nic nie idzie bo brakuje mi goli gram z np chelsea i najpierw mam z 4-5 dobrych sytuacji i nie bramy no to potem dostaje 1-2 i po zawodach takich meczy dużo najlepsze jest to że w pierwszych 2 sezonach wilson dął 24 bramki w drugim 17 w trzecim 12 a teraz po 24 meczach ma 6 taktyka ta sama . Już grac sie nie da zamiast w pucharach grać mieć msc w pierwszej 5 to kopie sie w środku tabeli tylko 1 sezon miałem 5 msc brakuje mi ich goli , aha jakby co to terning ofensywa i meczowy i gólny dawałem nic nie pomaga

 Foxyr Partyzant

Postów: 447
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2017
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2017 17:45    #2
Miałem taki problem w Pogoni Szczecin z Wrześniakiem. Polak zdobył koronę króla strzelców ekstraklasy, piłkarza roku ekstraklasy, wszystko zapowiadało się świetnie (miał wtedy 19 lat) strzelał w LM... zresztą wszędzie strzelał jak na zawołanie, aż wykupiłem go z SC Herenven za niemal 4,5mln euro, co było dla mnie nie lada wydatkiem (chyba trzeci sezon gry Pogonią i takie grube transfery...), bo wcześniej był tylko wypożyczony. A potem... zaciął się. Zaczął marnować sytuacje jakie wcześniej wykańczał bez trudu, na szczęście u mnie prawie nigdy nie jest tak, że strzela tylko napastnik, więc wyniki były, ale Wrześniaka nie było. Najpierw starałem się by wyluzował, mówiłem że dalej mu ufam, że zaraz zacznie strzelać, ale nie zaczynał. Nadal dostawał szanse, zwłaszcza że Macierzyński który był drugi w kolejce jakoś wtedy złapał poważną kontuzję. W końcu nawet mnie skończyła się cierpliwość i zacząłem go ochrzaniać, zagroziłem sprzedażą (blefowałem, bo dalej miałem nadzieję że się odblokuje) nie pomogło. W końcu stwierdziłem, że mam go dosyć i zdegradowałem do rezerw. Tam pograł miesiąc, zaczął strzelać i wrócił do pierwszego składu. Od tamtej pory gra niemal jak dawniej, już nie strzela tylu bramek, ale zdecydowanie nie marnuje dogodnych sytuacji, łapie też więcej asyst. Mój asystent twierdzi, że nie lubi meczy o dużą stawkę od tamtej pory, ale nie ma problemów by strzelać bramki w LM przeciwko najgroźniejszym rywalom. Z żadnym innym napastnikiem aż takich problemów nie miałem i sam nie wiem co ostatecznie zadecydowało o tym, że kariera mojego napada tak dziwnie się potoczyła, dzisiaj myślę, że może za bardzo go chwaliłem i odwaliła mu sodówka, chociaż może to jeszcze coś innego. Niemniej u mnie zawsze na ławce był ktoś kto na napastniku mógł Kubę zastąpić, jeśli u Ciebie wszyscy napastnicy zawodzą, to zdecydowanie rozejrzał bym się za nowym napadziorem, chociażby na wypożyczenie.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.