Skrzydłowi - zmęczenie

daniel k-ce Proletariat

0
01.09.2007, 11:37    Pytanie
Mam pewne pytania:
Czy to jest normalne, że w ustawieniu 4-4-2 obaj skrzydłowi męczą sie nie miłosiernie?? po pierwszej połowie oboje mają najwyżej 70% świeżości a w mniej więcej wiem, że w 65 min muszę ich zmienić bo jak jest ponad 60% to już sukces.... to jest jakiś bug czy to zależy od zawodników?? gram Zagłebiem Lubin i na skrzydłach mam: lewy: Karol Piątek, prawy: Krzysztof Bąk (Gerson Baca)
i jeszcze jedno: czy to aby normalne, że tutaj kosmicznie trudno się gra na wyjeździe? po 15 meczach zajmuje 3 miejsce: 7 meczy u siebie - wszystkie wygrane (straciłem tylko 3 bramki), na wyjeździe: 8 meczy: 5 pkt, 1 zwycięstwo, 2 remisy... Czy to też od czegoś zależy?? z góry dzięki za pomoc :)

 pandafix Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2006
Skąd: Mysłowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.09.2007 11:44    #1
Pomocnicy sie mecza bo zapewnie maja mala wytrzymalosc albo zle przeprowadzili okres przygotowawczy. Na wyjezdzie zawsze trudno, ale to zalezy od dobraj taktyki i jej wykonawcow, dlatego warto grac z kontry, presingiem, swobode taktyczna dac na ograniczona... Mi to pomaga.

Użytkownik uznał post za pomocny | Anuluj

 Brunix Partyzant

Postów: 147
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2006
Skąd: Przemków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.09.2007 11:48    #2
Zmęczenie zawodników zależy od ich wytrzymałości. Jeśli mają ten atrybut poniżej 13 (a chyba mają) to pod koniec meczu będą "zdychali". Zresztą, skrzydłowi i tak męczą się najbardziej ze wszystkich zawodników na boisku, więc w drugiej połowie kondycja na poziomie 65% to norma u skrzydłowych.
2. Widocznie na wyjeździe grasz zbyt ofensywnie, lub za często wręcz zmieniasz taktykę zespołu i się nie mogą zgrać. Próbuj, próbuj i jeszcze raz próbuj.

Post pomocny

 CoxII Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.05.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.09.2007 12:11    #3
Zmęczenie zależy też od tego jakim tempem gra twoja drużyna i jaka jest aktualnie pogoda bo np. przy 35 stopniach oczywiste że szybciej się męczą .Ale najważniejsze jest jak to napisali koledzy wyżej atrybut wytrzymałości (o ile dobrze pamiętam zwiększa się go treningiem siłowym).A i oczywiście o wytrzymałości zawodnika duży wpływ ma wiek :p

Post pomocny

 wrzask1992 Młody aktywista

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.08.2007
Skąd: Zastruże
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.09.2007 13:07    #4
widocznie fatalnie przepracowaleś okres przygotowawczy, albo twoi zawodnicy dopiero co są po kuntuzji, albo mają naprawde niską wytzymalość, postaraj się przed sezoonem zwiększyć trening silowy i rozgrywj multum sparingow, co 2,3 dni, zmiejsz tempo gry i karz grać krótkimi podaniami. No cóż taktyka na wyjazdach musi być nieco bardziej defensywna, choć ja wiełką gram identycznie, a gram diamenteem, staraj się też mieć dużą rotacje w składzie w ten sposob możesz zaskoczyć przeciwnika

Post pomocny

 Kuba16.07.91 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 377
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2006
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.09.2007 13:17    #5
ja na poczatku sezonu tez mialem problemy z kondycja skrzydlowych bo slabo przygotowalem kondycyjnie zespol. grunt to rotacja w skladzie, jak widzisz ze sa zmeczeni to zmien ich, a w nastepnym meczu niech gra ten co ma lepsza kondycje, mi po paru miesiacach zaczeli konczyc mecze regularnie z kondycja powyzej 70%

na wyjazdach zawsze sie gra trudniej, tym bardziej slabszym druzynom. tak jak juz mowili koledzy zmien taktyke na bardziej defensywna, sproboj zmienic rozmowy motywacyjne. po prostu proboj i zobacz co bedzie dawalo lepsze efekty

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.