Skład Polski

 endrox961 Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2012, 19:12    Pytanie
Witam!
Jaki jest dla Was najlepszy Polski skład dla reprezentacji? :)

 star199 Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.12.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2012 22:24    #10
Daleko z tymi składami zajedziemy jak połowa waszych kadr to drewna albo szrot z innych państw

Boruc - Piszczek Żewłakow Pazdan/Danch Wawrzyniak - Błaszczykowski Peszko pijak Murawski Borysiuk Waldek Kiepski - Lewandowski

 Tybalt Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2012 14:15    #11
Formacja: 1-4-2-3-1 ze zmieniającymi się skrzydłowymi

GK: Boruc/Szczęsny/Fabiański

DR: Piszczek, Wasilewski, Rzeźniczak

DCR: Perquis, Glik, Szukała, Kamiński

DCL: Żewłakow, Sadlok, Banaś

DL: Boenish, Dudka

MCR: Polanski, Murawski, Drygas

MCL: Borysiuk, Matuszczyk, Krychowiak

OWR: Kupisz, Bałszczykowski, Peszko

OMC: Mila, Iwański, Roger

OWL: Obraniak, Mierzejewski, Grosicki

F: Lewandowski, Brożek, Kucharczyk

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.01.2012 o godz. 14:18

Jeśli pomogłem kliknij "+".

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2012 14:20    #12
[quote=star199]Daleko z tymi składami zajedziemy jak połowa waszych kadr to drewna albo szrot z innych państw

Boruc - Piszczek Żewłakow Pazdan/Danch Wawrzyniak - Błaszczykowski Peszko pijak Murawski Borysiuk Waldek Kiepski - Lewandowski [/quote]

Wolę zdecydowanie zawodników typu Perquis czy Boenish w kadrze niż tych których ty wytypowałeś (Pazdan, Danch, Wawrzyniak)

BTW. Uważasz, że zawodnicy wytypowani przez kolegów powyżej to drewna ? Ciekawi mnie bardzo jak ty grasz na boisku...

Aha i nazywanie kogoś pijakiem tylko dlatego, że raz zdarzyło mu się wypić po meczu z kolegami też jest nie na miejscu, ale ok, idąc twoim tokiem myślenia to identycznie powinieneś nazwać Artura Boruca...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.01.2012 o godz. 14:25

 star199 Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.12.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2012 15:13    #13
[quote2=kondi192][quote=star199]Daleko z tymi składami zajedziemy jak połowa waszych kadr to drewna albo szrot z innych państw

Boruc - Piszczek Żewłakow Pazdan/Danch Wawrzyniak - Błaszczykowski Peszko pijak Murawski Borysiuk Waldek Kiepski - Lewandowski [/quote]

Wolę zdecydowanie zawodników typu Perquis czy Boenish w kadrze niż tych których ty wytypowałeś (Pazdan, Danch, Wawrzyniak)

BTW. Uważasz, że zawodnicy wytypowani przez kolegów powyżej to drewna ? Ciekawi mnie bardzo jak ty grasz na boisku...

Aha i nazywanie kogoś pijakiem tylko dlatego, że raz zdarzyło mu się wypić po meczu z kolegami też jest nie na miejscu, ale ok, idąc twoim tokiem myślenia to identycznie powinieneś nazwać Artura Boruca...[/quote2]

Oj tak Perquis tyle nam daje że hoho ... niestety pan bez matury woli szrot z innego świata niż polaków ... Co wniósł Polański ? Co wnosi ostatnio Obraniak ? WIELKIE NIC !
Pazdan czy Danch nie graliby słabiej niż on a w Górniku pokazali się z dobrej strony .
Chodzi mi bardziej że Peszko pijak dostał ponowną szansę a Boruc już nie no cóż ... Łatka pijak zostanie .

 Sócrates Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2010
Skąd: Sulechów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2012 17:26    #14
Szczęsny- Boenisch, Głowacki, Wasilewski, Piszczek- Błaszczykowski, Murawski, Dudka, Peszko- Grosicki, Lewandowski

jedenastka na EURO

 Tybalt Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2012 23:56    #15
[quote=Sócrates]Szczęsny- Boenisch, Głowacki, Wasilewski, Piszczek- Błaszczykowski, Murawski, Dudka, Peszko- Grosicki, Lewandowski

jedenastka na EURO[/quote]

Moim zdaniem Głowacki gra coraz słabiej, a na tak newralgicznej pozycji wole Perquisa, Polanski tez jest kawal skurczybyka i mysle ze moze nam bardzo pomoc na Euro. Niestety gracze wybijajacy sie w naszej rodzimej lidze nie sprawdzaja sie w kadze - chyba zupelnie inne cisnienie. Obraniak moze i jest rezerwowym, ale cos tam zawsze asystuje w Ligue 1. Osobiscie tesknie za Olisadebe cholera dobry napadzior byl w kadrze - co kopnal to brama, na dodatek mega sympatyczny.
Jeśli pomogłem kliknij "+".

 PanMagik Młody aktywista

Postów: 397
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2011
Skąd: Sto(L)ica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2012 09:19    #16
Boruc przewyższa Szczęsnego o klasę, co pokazują ostatnie mecze w wykonaniu Wojtka. Brakuję mu w uj doświadczenia. Jakby Żewłakow mógł grać w reprezentacji, to też znacząco podwyższył by jej poziom. Pokazał w tej rundzie w Legii, że cały czas myśli na boisku i jest w stanie grać na wysokim poziomie.

BTW, Wypad z tym Murawskim, drewno jakich mało, poza tym ten jego brzuszek też mu nie wypada. http://www.googl(...)p;zoom=1

 star199 Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.12.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2012 12:14    #17
[quote=PanMagik]Boruc przewyższa Szczęsnego o klasę, co pokazują ostatnie mecze w wykonaniu Wojtka. Brakuję mu w uj doświadczenia. Jakby Żewłakow mógł grać w reprezentacji, to też znacząco podwyższył by jej poziom. Pokazał w tej rundzie w Legii, że cały czas myśli na boisku i jest w stanie grać na wysokim poziomie.

BTW, Wypad z tym Murawskim, drewno jakich mało, poza tym ten jego brzuszek też mu nie wypada. http://www.googl(...)p;zoom=1[/quote]

Spokojnie za 6miechów nie będziemy już widzieć darmozjada Smudy więc powinno być normalnie po klęsce na Euro .
Powołanie dostaną bramkarze którzy nie będą grać w swoich klubach genialne

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2012 12:17    #18
[quote3=star199]
Oj tak Perquis tyle nam daje że hoho ... niestety pan bez matury woli szrot z innego świata niż polaków ... Co wniósł Polański ? Co wnosi ostatnio Obraniak ? WIELKIE NIC ! [/quote3]

W meczach towarzyskich to oni sobie według mnie mogą grać nawet na 5% swoich umiejętności, a oceniać tę kadrę mogę dopiero po Euro 2012 i tak zrobię.

PS. Trenera Smudy nie zamierzam oceniać bo akurat go bardzo lubię i gdyby miał taki komfort pracy jak w klubie to o sukcesy na Euro byłbym spokojny.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 05.01.2012 o godz. 12:20

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2012 12:27    #19
Ja się tak zastanawiam czy w tym temacie rozmawiamy o świecie rzeczywistym, czy o Football Managerze? Bo to dość duża różnica odnośnie naszej kadry.

Smuda nie za bardzo jak dotąd sprawdza się w roli selekcjonera, osobiście bym go już dawno wywalił, tyle tylko, że on ma postawiony jasny cel - wyjść z grupy na ME i owszem, dużo się na naszą kadrę narzeka itp. itd. ale jak dotąd gramy tylko mecze towarzyskie, a te ostatnie wcale jakoś fatalnie nie wyglądały. Przypomnę także, że w 2009 wszyscy kibice chcieli Smudę na tym stanowisku. Także z ocenianiem jego pracy poczekałbym do tego jak zagra o punkty.

Za Engela w sześciu towarzyskich nie wygraliśmy ani razu i strzeliliśmy tylko dwa gole, a skończyło się tak, że zagraliśmy na MŚ po raz pierwszy od 32 lat. Wtedy też słychać było głosy krytyki, czemu np. broni Dudek, a nie Matysek itp.

A już abstrahując od umiejętności trenerskich Smudy to bardzo mnie bawi to narzekanie na obcokrajowców. Zawsze gdy grywam w Football Managera reprezentacją Polski to mam multum graczy z podwójnym obywatelstwem. Ba kiedyś w jakimś chyba jeszcze CM wyszukując graczy do kadry ustawiałem filtr, aby wyświetlało tylko grających za granicą.

Ja tam specjalistą nie jestem, ale nadal uważam, że nasza kadra powinna być oparta na grających za granicą, bo nasza liga to zbyt dobrze się nie prezentuje, jeśli chodzi o Polaków.
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.