Skin. Rozmiar kolumn

 loswariatos Młody aktywista

Postów: 444
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2010, 17:36    Pytanie
Mam pytanie do ludzi, którzy co nieco wąchali skiny, xml i te inne pierdółki ;) Szukam i szukam i nie mogę znaleźć. Gdzie można zmienić wysokość wierszy w tych tabelach z atrybutami zawodnika?
I ewentualnie która wartość odpowiada za rozmiar czcionki, którą opisana jest pozycja zawodnika (pod imieniem i nazwiskiem)?
meglio fascista che frocio

 Pomstiborius Młody aktywista

Postów: 720
Grupa: Ekspert
Dołączył: 29.03.2009
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2010 19:22    #1
Poszukaj w "skins\settingsglobal_settings.xml". Tam ustalasz wielkość czcionki. Nie mam pojęcia czy da się zmienić wielkość czcionki w konkretnym miejscu.
Świat wspiera się na czterech filarach - na naukach mądrych, na sprawiedliwości wielkich, na modlitwach prawych i waleczności dzielnych.

 Godman Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 933
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.07.2010 13:55    #2
Co do rozmiaru czcionki - nie pomogę. Musiałbym trochę poszukać, a czasu zbytnio nie mam.

Co do wysokości wiersza - musisz wejść w folder Moje dokumentySports InteractiveFootball Manager 2010skins

następnie wybierz folder ze skinem, jaki chcesz modyfikować, i wejdź w jego folder, a następnie folder "panels".

Jeśli będą tam pliki (powinny być trzy) player profile mental attributes.xml, player profile phisical attributes.xml, player profile technical attributes.xml

Otwórz te pliki notatnikiem (PPM > Edytuj), a następnie poszukaj następującego wiersza:

widget class="table" id="plmt" mode="fill_rows, stripe_rows, printable, select_rows, select_multiple" layout="-1,110,25" auto_size_rows="horizontal" row_height="25" row_spacing="0"

masz tutaj row_height - jest to wysokość wiersza. Jeśli chciałbyś jeszcze zmienić jego szerokość - tu jest ustawiona na 110 - żebyś wiedział, którą cyfrę zmienić.

Może się tak zdarzyć, że skin nie będzie zawierał tych plików. Musisz wtedy poszukać na necie innego skina, który te pliki będzie miał. Spróbuj Oxolite, ale nie jestem pewien, czy on ma te pliki w oryginale. Szukając skina sprawdzaj printscreeny, i szukaj takiego, w którym wysokość wierszy jest inna, niż standard.

W ostateczności daj mi donosem swojego mejla, to podeślę Ci te pliki - wystarczy je wrzucić do wyżej podanego folderu i przeładować skórkę.

Ustawienie czcionki będzie raczej w pliku player profile personal details.xml - również jest w oxolite. Kombinuj, a jak Ci się uda - to ładnie to Nam opisz :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 31.07.2010 o godz. 13:55

"Nie kłóć się z idiotą - sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"

 loswariatos Młody aktywista

Postów: 444
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2010 13:34    #3
Aaaale jesteś kocur! Podziękował :)
Wcześniej już kombinowałem, że to może chodzić o te pliki, jednak wpis "widget" miał tylko takie parametry:

widget class="table" id="pltt" mode="fill_rows, printable" layout="-1,25,20" auto_size_rows="true" stretch_to_fit_rows="true" row_spacing="0"

Danych plików nie było w tym skinie co go używam, więc skopiowałem je z domyślnej skórki i dopisałem 'row_height="25"'. Należy też zmienić wartość 'auto_size_rows' z 'true' na 'horizontal'.

Jeszcze tylko muszę pomyśleć co z tą czcionką pod personaliami bo troszku mała jest ;)

// Edytowano 4 razy, ostatni raz 04.08.2010 o godz. 13:42

meglio fascista che frocio

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.