Skąpy zarząd.

 Crasher001 Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.01.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.03.2017, 17:12    #1
Witam. Mam pewien problem, otóż gram 4 sezon Las Palmas i nie mogę się ubłagać zarządu o jakiekolwiek finanse. Od razu przedstawię sprawę w taki sposób, że bardzo dobrze dbam o pieniądze w klubie, nie wydaje na transfery ani kontrakty kroci a w ciągu tej kariery jestem drugi raz w LM oraz raz byłem w LE. Każdy miesiąc jestem na plus, ogółem uzbierało mi się 90 baniek na koncie klubowym. Przed sezonem dostałem zaledwie 20 mln na transfery przez co nie wzmocniłem wystarczająco mojej kadry (sam widzę, że jest słabsza niż w poprzednim sezonie) i niestety nie idzie mi już tak dobrze jak w poprzednich latach.

Ma ktoś jakieś pomysły?

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.03.2017 13:27    #2
Kiedy składa się prośbę do zarządu o zwiększenie budżetu plac lub budżetu transferowego i on odmawia , zdarza się że wyskoczy na koniec rozmowy "przeciek do prasy". Klikamy w to i mediom mówimy że prezes to szuja, menda i łysy gbur. Reasumując mówimy Medion ta wypowiedź na samym dole która jest najbardziej negatywna odnośnie działań zarządu. Jeżeli mamy mocne poparcie zarządu przeważnie po takiej negatywnej wypowiedzi zgadza się na to czego chcielismy. U mnie w Stomilu Olsztyn to tak już w późniejszych sezonach ciągle udawało mi się rozbudowywać szkółkę i bazę treningowka oraz rozbudowywac stadion bo bez przecieku marudzil coś że niema kasy bla bla bla .

 Crasher001 Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.01.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.03.2017 13:42    #3
No ja sobie właśnie popróbowałem to już na początku sezonu. Raczej kończyło się na tym, że wywalali mnie albo gdy prosiłem o kasę ze względu na to, że nie mamy zbyt mocnej kadry to sugerowali się tym, że inne kluby wtapiały wielkie pieniądze i nie wychodziły na tym dobrze. Oczywiście przetestowałem wszystkie opcje na zasadzie save/load z ciekawości i w żaden sposób mi się to nie udało.

Nie wiem, może taka polityka tego klubu. Ale ja właśnie robiłem zawsze transfery nieprzekraczające budżetu a przy kontraktach nie dawałem zbyt wiele więcej niż zarobki moich najlepszych piłkarzy.

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.03.2017 20:08    #4
To może klub ma zaciągnięta jakąś spora pożyczkę ? Na innej karierze wykupiłem Wisła Kraków stadion przy Reymonta na własność i zarząd wziął na to kredyt. Po tej inwestycji , Prezes odmawiał mi wszystkiego.

 Crasher001 Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.01.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.03.2017 22:16    #5
Niestety nie. Jedynie dług transferowy w wysokości 300 tyś.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.