Shortlisty, filtry, galeria sław

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.09.2013, 03:31    Pytanie
Mam problem jak w temacie.
Przenoszę plik z filtrem i shortlisty między 2 kompami ale na tym drugim nie odczytuje mi ich jak powinno. Tzn. importuję plik i zamiast użyć filtru wyświetla mi prawdopodobnie wszystkic zawodników jakic mogę przescoutować, zamiast np. listy 100-500 zawodników mam 35tysięcy zawodników na tej shortliście. Jak przenosić te pliki żeby dobrze zadziałały?




W galerii sław na drugim kompie mam tylko puchar konfederacji a wcześniej już zdobyłem kilka(naście) pucharów i tego tam nie mam :(
Jak mam postąpić żeby galeria się jednak pokazała prawidłowo?

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.09.2013 12:57    #1
zamiast przenosic plik z filtrem nie latwiej przeniesc 'przefiltrowanych' zawodnikow do nowej listy i dopiero ta nowa liste przeniesc na inny komp?

co do drugiego... przenies plik hall_of_fame na drugi komputer. sciezka: c->uzytkownicy->publiczny->dokumenty publiczne->sports interactive->football manager 20xx->

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.09.2013 21:55    #2
OK, dzięki za odpowiedź.
Czy da się tak zrobić jak już pograłem kilka meczów żeby się scaliły te wyniki czy będę miał tylko ten hall of fame z pierwszego kompa?Trochę chujowo że to nie zapisuje się równolegle z savem

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.09.2013 22:19    #3
scalic sie chyba nie da, mozna edytowac programem do edycji plikow binarnych. ale jesli ci zalezy na tamtych osiagnieciach to moze marto sie cofnac o te kilka meczow? a moze jeszcze nic nie wygrales odkad grasz na nowym kompie? w takim wypadku prawdopodobnie wystarczy przeniesc ten plik i tyle

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.09.2013 22:37    #4
nie no mam puchar konfederacji a na tych binarnych sie nie znam... masz jakiś instruktaż do takich programów? Nie znam się... chyba że odpuszczę sobie ten PK i tyle
Aaa jak bym np. wczytał tamten plik zagrał jeszcze raz finał PK i wczytał save ze stycznia(0,5 roku późniejszy save) to bede miał wszystkie osiągnięcia czy jak? :D

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.09.2013 23:16    #5
nie ;) bedzie widnialo twoje nazwisko, ale nie bedzie przypisane do tego drugiego save'a, tzn. przy kolejnych sukcesach nie beda ci sie dodawaly do niego puchary, tylko do tego aktualnego menadzera, gdzie masz tylko puchar konfederacji

jak masz sily i czeci to sprobuj ten temat ogarnac http://www.cmrev(...)#p195165

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.09.2013 23:25    #6
OK, dziękóweczka za link :) Jak coś ogarnę to tu napiszę ;)

Pozdrawiam

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.