Serie A

 boatinovic Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.02.2012
Skąd: Śląsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012, 19:14    #1
Miejsce spotkań kibiców drużyn występujących w Serie A. Czy Juve dogoni Milan?

 danielinho Partyzant

Postów: 94
Grupa: Ekspert
Dołączył: 30.07.2008
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 19:28    #2
Jestem przekonany, że Stara Dama nie da rady i Milan sięgnie po kolejne Scudetto. Mimo rywalizacji cieszę się, że właśnie Juve jest rywalem Milanu, gdyż szanuję tę ekipę o wiele bardziej od Interu i taki układ sił jak najbardziej mi pasuje.

 Rossoneri1997 Partyzant

Postów: 154
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2010
Skąd: Włocławek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 19:37    #3
A co myślicie nt. Meczu Barca-Milan. Osobiście jestem zagorzałym Rossoneri (co widać po nicku) i wierzę w pomyślne zakończenie tej rywalizacji.
Jednak jak widzę ilość kontuzjowanych graczy w Milanie to zaczynam mieć drobne wątpliwości. Ale Prince, Ibra i reszta dadzą rade.

 rybeusz89 Partyzant

Postów: 167
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.09.2009
Skąd: Glasgow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 19:38    #4
Milan wygra doświadczeniem i o wiele lepszym składem. Mimo, iż Juve nie przegrało w lidze jeszcze (do niedzieli) to notują remisy z ogórkami i tak to potem wygląda. Dziś Juve - Milan w rewanżowym meczu Pucharu Włoch. Juvki prowadzą 2:1. Pewnie Milan odpuści...w sobotę mecz Romą a w niedziele z Barcą...

 Kwa_Kwa_2415 Partyzant

Postów: 111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2008
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 19:52    #5
Czy ja wiem.. 4 punkty straty to dużo nie jest, wszystko jest jeszcze możliwe. Głupio by było nie przegrać żadnego meczu w sezonie i nie wygrać mistrzostwa. Aczkolwiek faworytem w lidze jest Milan, 2 miejsce to i tak będzie olbrzymi sukces, zwłaszcza po kilku ostatnich latach. Myślę, że w przyszłym sezonie Conte pójdzie po rozum do głowy i przestanie specjalnie remisować... Bo jego niektóre decyzje to jakaś masakra.
Trzeba też popatrzeć na to, ilu karnych nam nie podyktowano. Może i na przykład ze Sieną powinniśmy wygrać, ale jak drużynie w ataku nie idzie to do cholery, rzuty karne od czegoś jednak są, prawda? Tym bardziej, że owe niepodyktowane karne były EWIDENTNE.
Aczkolwiek, jeśli Juve zdobędzie tylko Puchar Włoch to i tak będę happy, patrząc przez pryzmat ostatnich sezonów.
Milan dzisiaj odpadnie. Juventus gra u siebie, w Mediolanie wygrał, poza tym Conte pewnie się postara o odpowiednią motywację.
rybeusz89 - zobaczymy, zobaczymy. ;D Inter na dzień dzisiejszy jest słabszy od Juve, Juve się na takie mecze spina, szczególnie hmmm.. Marchisio? ;d
Serce w bieli, krew w czerni, na zawsze Juve wierni!

 Rossoneri1997 Partyzant

Postów: 154
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2010
Skąd: Włocławek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 19:58    #6
Kwa_Kwa_2415- to że dziś wygra Juve nie będzie zbyt wielkim zaskoczeniem, gdyż Allegri bardziej skupi się na meczach z Romą i Barcą, zresztą że nie ma do dyspozycji wielu dobrych zawodników. Przynajmniej mam nadzieję, że tak zrobi.A Scudetto dla Milanu. 4 pkt. to może nie dużo, ale i nie mało. Juve często potyka się na słabych, a Milan na tych lepszych. Rywalizacja do końca będzie zaciekłą

 rybeusz89 Partyzant

Postów: 167
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.09.2009
Skąd: Glasgow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 19:59    #7
Oczywiście poprzedniego posta napisałem przez pryzmat kibicowania od serca :D Wiadome jest, że w niedzielę będę się modlił aby Juve rozjechało Inter z 3:0/4:0 :) Może ten patafian Ranieri poleci w końcu ;)

 Kwa_Kwa_2415 Partyzant

Postów: 111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2008
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 20:02    #8
Ranieri! Pamiętam gościa! Wywalili go przez ciągłe remisowanie ;d
Bez obrazy, ale wreszcie Inter jest tam, gdzie jego miejsce. ;p
Serce w bieli, krew w czerni, na zawsze Juve wierni!

 rybeusz89 Partyzant

Postów: 167
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.09.2009
Skąd: Glasgow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 20:04    #9
Tam gdzie jego miejsce czyli gdzie i dlaczego?

 Kwa_Kwa_2415 Partyzant

Postów: 111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2008
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 20:07    #10
W środku tabeli. ;p Nie lubię Morattiego, poza ten, wiadomo Inter to wróg.
Ale w meczach z Milanem kibicuję Interowi, od ładnych 3 lat. ;d
Serce w bieli, krew w czerni, na zawsze Juve wierni!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.