Scouting

 shiellzed Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.03.2018
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2018, 12:28    Pytanie
Hej,

w jaki sposób wyszukujecie zdolnych juniorów? Mam wrażenie, że moim scoutowie nie działają tak, jak bym tego chciał. Macie jakieś dobre rady?

 Foxyr Partyzant

Postów: 447
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2017
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.03.2018 02:08    #1
Ja juniorów wyszukuję tak, że wchodzę w profil kraju jaki mnie w danej chwili interesuje, np. Polska, przechodzę do zakładki transfery, gdzieś w okolicach górnego lewego rogu (ale nie tak na samej górze) jest opcja by pokazało nabór juniorów, wybieram ją i przeglądam każdego newgena jednego po drugim. Jak któryś odznacza się dobrą osobowością, determinacją i ogólnie niezłymi atrybutami ważnymi dla jego pozycji wysyłam skauta by potwierdził mi jego potencjał, chyba że gość jest na jakimś zadupiu i będzie kosztował 3tysiące to od razu składam ofertę, jak nawet się wtedy pomylę i jednak ma niski potencjał to wiele nie tracę. Często przeglądam też drużyny młodzieżowe, bo przejrzenie całego naboru w każdym kraju co roku wymagało by ogromnego nakładu czasu i jest zwyczajnie za nudne. Czasem przeglądam też po kolei składy wszystkich drużyn w jakiejś lidze sortując piłkarzy po wieku i sprawdzam tych najmłodszych, innym razem w zakładce skauting ustawiam sobie filtr by wyświetlało mi piłkarzy u-18 z determinacją min. 15 i sobie przeglądam po kolei metodą taką samą jak przy newgenach - jak ktoś wygląda ciekawie to wysyłamy skauta. Generalnie jak szukam kogoś ciekawego to ręcznie przeglądając w ten czy inny sposób zawodników. Skautów też wysyłam mniej więcej z wytycznymi by szukali zawodników u-18/u-17, ew. u-19 jeśli lecą do kraju z którego i tak mogę ściągnąć dopiero zawodnika który jest pełnoletni (bo np. gram w Polsce i skautuje Urugwaj) z jak najwyższym potencjałem do konkretnych państw, ale to bardziej celem posiadania wiedzy o tym kraju, bo po jakimś czasie mam już wszystkie atrybuty piłkarzy z tego kraju odkryte i mogę sobie samodzielnie przeglądać zawodników. Czasem polecą mi oni przy okazji ciekawego zawodnika, ale to raczej rzadkość.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.