Schodzący napaastnicy - skuteczność.

 koonrrrado Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2016
Skąd: Sochaczew
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.10.2016, 12:43    #1
Siemano. Słuchajcie, gram już drugi sezon Arsenalem, wyniki całkiem niezłe (oczywiście w lidze 4 miejsce, jak to Arsenal :)), ale mam problem ze schodzącymi napastnikami. Posiadam w składzie bardzo dobrych piłkarzy, np.: Alexis, Rafinha, Oxlade-Chamberlain, Walcott, itp. Głównie gram atakującymi skrzydłowymi, ale zdarza się też, że ustawiam ich jako schodzący napastnicy i to co się dzieje to jest masakra jakaś, dryblują i wpadają w pole karne bardzo dobrze, ale ich skuteczność jest równa zeru, nawet w tym momencie nie pamiętam czy taki zawodnik jak Alexis Sanchez po zejściu w pole karne strzelił bramkę. Ich skuteczność jest tragiczna, mają trening indywidualny, żeby strzelali plasowanymi strzałami, ale to i tak im nie pomaga, dużo lepiej spisują się dośrodkowując piłkę w pole karne. Czy wiecie może dlaczego tak się dzieje? Pozdrawiam. :)

 sarnaa17 Partyzant

Postów: 141
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.10.2016 11:14    #2
U mnie jest podobnie, w jakim zespole bym nie ustawił piłkarzy na SN to grają tragicznie. Dlatego gram na zwykłych skrzydłowych i jestem bardzo zadowolony.

 marivsh Partyzant

Postów: 190
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2009
Skąd: Gliwice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.10.2016 12:13    #3
U mnie grają dobrze. Mam obu ofensywnych skrzydłowych ustawionych jako SN (czasem po lewej SN, a po prawej Skrzydłowy) i zdobywają znacznie więcej bramek niż napastnik (kompletny). Mam ustawione niskie dośrodkowania oraz podania w pole karne (nie wrzutki) i zazwyczaj wygląda to tak, że boczny obrońca dośrodkowuje (np. Cresswell z dośrodkowaniami na 16) na przeciwległego SN, który "hokejowo" dostawia tylko nogę - super sprawa. I tak np. Y. F. Carrasco strzelił u mnie z lewego skrzydła w 21 meczach 15 bramek. Dla porównania Sturridge grający na KN w 25 strzelił 16. Z kolei najwięcej asyst ma również Y. F. Carrasco i Clyne (po 9) oraz właśnie Cresswell (po 8).

 koonrrrado Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2016
Skąd: Sochaczew
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.10.2016 19:16    #4
U mnie tak jak mówisz, akcję często zamyka Theo Walcott, ale jest on ustawiony jako atakujący skrzydłowy, natomiast Alexis Sanchez prawie cały czas drybluje i owszem udaje mu się ładnie wejść w pole karne między obrońcami, ale nie potrafi w ogóle wykończyć tych akcji. Czasem też zamknie akcję po dośrodkowaniu z drugiej strony, ale znacznie rzadziej aniżeli Walcott. Częściej wpisuje się na listę strzelców, także jako skrzydłowy atakujący. Plus jest taki, że obaj ślą kapitalne dośrodkowania w pole karne, zresztą tak samo jak i moi obrońcy boczni, więc nie mam co narzekać, ale od piłkarzy takiej klasy jak Sanchez raczej oczekiwałbym, że większość akcji sam na sam po zejściu ze skrzydła powinna kończyć się bramką. :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.