Save - FM 12

 Stolarsky Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.05.2013
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2013, 22:18    Pytanie
Koniec sezonu nadchodzi wielkimi krokami, ostatnie dwa mecze ( Liga i finał Champions League) zostawiłem sobie na jeden dzień żeby rozegrać sobie je na spokojnie. Wracam do domu, odpalam komputer i włączam fm'a. Wszystko fajnie tylko gdy wciskam "ostatnia gra" po chwili mi wyskakuje "Zapisana gra nie została wczytana". Szukałem na forum dość długo rozwiązania problemu ale nie spotkałem jakiegoś sensownego (może źle szukałem). Ma ktoś jakąś radę ? Spotkał się ktoś z podobnym problemem ?

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2013 23:41    #1
usun sobie pliki XML bo mogło się tam cos poebać, miałem to samo i raz pomogło więc spróbuj... zobacz czy da sie otworzyc normalnie przez wczytaj grę, a jak nie to skopany plik i wczytaj poprzedniejszy save ;)

 Stolarsky Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.05.2013
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.05.2013 09:57    #2
A dokładnie skąd mam je usunąć ? Nie to że jestem jakimś osłem i nie umiem znaleźć Moich Dokumentów tylko po prostu nie wiem skąd mam je usunąć :)

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.05.2013 11:04    #3
W 13 jest tutaj:

C:\Users\xyz\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2013\settings\Version 1302

Mam nadzieje że nie odbiega to od wersji "12" :)

 Stolarsky Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.05.2013
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.07.2013 16:06    #4
No powiem Ci kolego że komputer poszedł do formatu wszystko ładnie pięknie, zaczynam sezon Legią i tak sobie gram. Sezon się skończył, Legia w potrójnej koronie (nawet w LM skończyłem grupę na 3 miejscu) a tu nagle przychodzi 28 czerwca i ciągle powtarza się błąd który wywala mnie z gry. Niby czytam o tym na forum ale ciężko coś zrobić jak każdemu pomaga co innego a mi nic.


Dodam że jest to bardzo popularny Crash Dump :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.07.2013 o godz. 16:09

 Stolarsky Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.05.2013
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.07.2013 00:16    #5
Dziś cały dzień spędziłem na grzebaniu przy moim kochanym managerze. Rezultat pozytywny. Mój Crash Dump poszedł sobie gdzieś tylko dlatego że usunąłem jedną ligę (Włoską). Nie wiem na jak długo będę się cieszył grą ale jak na razie nie narzekam ! :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.