Samowolka edytora

 Dawidqn Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.11.2016
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2016, 22:23    Pytanie
Witam!

Pytanie głównie skierowane do osób, które "siedzą" w edytorze już jakiś czas. Otóż w poprzednich edytorach nie było problemów ze zmianami, wszystko pięknie się edytowało i można było się cieszyć rozgrywką. W najnowszym edytorze (przynajmniej u mnie) występuje "samowolka". Na początku pobrałem dodatek z polskimi ligami i na nich robiłem sobie zmiany. 1 dzień był okej, wszystko się zapisywało. Potem edytor wraz z fm-em zabrali się za "umilanie" edycji.. Przy kolejnych zmianach plik się dublował, a że oba pliki są na bazie dodatku z polskimi ligami to nie można było wybrać obydwu, tylko jeden. Zacząłem, więc edycje na zupełnie nowym pliku i tu kolejna "gratka". Po przeprowadzeniu ok 300 zmian i ich zapisaniu przy wyborze plików w fm-ie było ich 2 sztuki ( nie wiedzieć zupełnie czemu ). Po ponownym włączeniu fm-a ten jeden z dwóch zniknął, a ten drugi był zupełnie nie kompletny (?) Ktoś może coś poradzić albo miał podobne problemy? Może ktoś zajmujący się edycjami na szerszą skalę może podesłać zdjęcia ze swojego edytora jakie opcje ma tam pozaznaczane? Opcję "zapisz plik zapasowy" mam odznaczony. Odwdzięczę się z chęcią pomocą przy jakiś "grubszych" plikach ze zmianami :)

Z góry dzięki! :)

 wiecu Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2016 20:56    #1
może miałeś jeden plik skompresowany (.fmf) a drugi nie (.xml)
ogólnie to ja miałem problemy (możliwe że przy zapisie) że się pozmieniały niektóre atrybuty np. poziom ligi (samoistnie)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.