Rozwój zawodnika

 repus Młody aktywista

Postów: 448
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.12.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2012, 11:59    Pytanie
Witam , ostatnimi czasy zająłem się rozgrywką prowadząc Legie , jest sezon 2016/2017 . Jako że reputacja klubu jest jest zbyt wielka ściągam głównie newgenów z jakiś afrykańskich klubów . 2 sezony temu upatrzyłem sobie gościa Zanzana Eklu , no niby jakoś bez błysku ale w końcu nie oddam go innym , a że tani to szybkp przyszedł do mnie . Ostatnio zdenerwowałem się , ponieważ wgl się nie rozwija i zerknąłem go na Genie Scout . Jakim cudem gość z takim potencjałem stoi w miejscu ? Ogrywa się w U-18 i w rezerwach w podstawie , lecz nie chce pójść na wypożyczenie

http:(...)wfd.png/
http:(...)001.png/
Cudze błędy mamy przed oczyma, własne za plecami.

 Lypton Partyzant

Postów: 156
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2012 13:01    #1
FM gry w rezerwach i w juniorach nie traktuje jako ogrania niezbędnego do rozwoju od momentu, gdy piłkarz osiągnie pełnoletność. Wejdź w zakładkę trening w profilu zawodnika i powinno być tam napisane, że zatrzymał się w rozwoju z powodu braku doświadczenia meczowego czy coś takiego.

// Edytowano 4 razy, ostatni raz 30.07.2012 o godz. 13:03

 repus Młody aktywista

Postów: 448
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.12.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2012 13:04    #2
No tak ale nie ma szans przebić się u mnie do 1-szego składu , a na wypożyczenie nie chce iść . Zwrócę też uwagę moją poprzednią grę Tottenhamem gdzie Romario mimo iż w ciągu 3 lat wystąpił tylko w 9 meczach to rozwijał się bardzo dobrze
Cudze błędy mamy przed oczyma, własne za plecami.

 Lypton Partyzant

Postów: 156
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2012 13:10    #3
Też mam podobny przypadek do tego Romario. Kupiłem zawodnika zimą, nie zwracając uwagi na to, że grał już w sezonie w dwu klubach. Czyli kaplica, nie może grać nawet w rezerwach. Od 5 miesięcy tylko trenuje, nigdzie nie gra. A trenerzy chwalą sobie jego rozwój (choć to może być efekt znacznie lepszej bazy treningowej i trenerów niż w jego poprzednim klubie, średniaku z Austrii). Ale z drugiej strony mam kilku utalentowanych ( ale jeszcze nie wystarczająco dobrych, by łapać się nawet na ławkę) juniorów, którym z kolei trenerzy zarzucają, że zatrzymali się w rozwoju, bo brakuje im gry.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.07.2012 o godz. 13:12

 bartolomij Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2012 21:40    #4
Ogranie meczowe to tylko jedna z wielu rzeczy, które składają się na rozwój juniora. Może masz za słabo rozwiniętą bazę treningową?

 repus Młody aktywista

Postów: 448
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.12.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2012 22:05    #5
Teraz będę musiał ją podreperować bo z 5-cio gwiazdkowej spadła mi na 3 gwiazdkową
Cudze błędy mamy przed oczyma, własne za plecami.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution