Rozdzielczość a FM 2019

 Njorda Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.05.2006
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2018, 17:22    #1
Hej,

Może mi ktoś pomoże. Mam problem z FM 2019, chodzi o to że mam ustawioną jedna rozdzielczość 1280x720 i niestety nie moge jej zmienić. Ta rozdzielczość psuje mi rozgrywkę bo gra nie jest wtedy precyzyjna. Mam uciete przyciski akceptacji umów, konferencji prasowych. Robienie zmian trwa kilka minut bo mimo ze zaznaczam jednego zawodnika to i tak przesuwa mi innego. WIe ktoś co na to poradzić? Zmiana w ustawieniach nie jest dostępna na inna rozdzielczość. Gram na laptopie.

Pozdrawiam,

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2018 17:32    #2
Sterowniki od karty graficznej aktualne i zainstalowane ?
W ustawieniach na kompie jaką masz maksymalna rozdzielczosc mozliwa do ustawienia ?
Jezeli masz wieksza , ustaw taka jaka bys chcial miec w grze i sprobuj odpalic gre w oknie

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.