Rozbudowa bazy treningowej

 Raskolnikovv Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2010
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.03.2011, 09:54    Pytanie
Witam. Zarząd zaakceptował moją sugestie co do rozbudowy bazy treningwej i... i nic się nie dzieje od ładnu paru miesięcy. Czy rozbudowa bazy odbywa się w przerwie przed sezonem..? Czy gdy ruszy rozbudowa będę poinformowany..? Czy zarząd po deklaracjach rozbudowy zawsze rozbudowuje..? z góry dzięki za sugestie


ps nie wiem dlaczego temat sie zdublował. Prosiłbym o usunięcie dubletu tego tematu i pozostawienie tego. pozdrawiam

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 08.03.2011, 14:59

 Orzelek18 Partyzant

Postów: 33
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.04.2010
Skąd: Danzig
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.03.2011 09:04    #10
@ Raskolnikovv

Dostać się do "Ulubieńców" nie jest problemem. Dostać się do "gwiazd" lub "legend" to jest prawdziwe wyzwanie...

Na potwierdzenie że do ulubieńców nie jest trudno się dostać-
I oczywiście Tomasz Orłowski- bo o niego tu chodzi to nie piłkarz, choć w 2008 był obrońca jak bawiłem się w edytorze:)

Co do 2giego pytania wydaje mi się że kolega nesete Ci odpowiedział, choć ja po 4sezonach nie mam go jeszcze dodanego do profilu:) Może dlatego że miałem za mało propozycji od innych zespołów z ligi:)

P.S Koszulki są moje:) Na CMRev były ze starym "sponsorem"

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.03.2011 o godz. 09:06

Użytkownik uznał post za pomocny

 Raskolnikovv Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2010
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.03.2011 12:28    #11
no wlasnie nie rozumiem... ale takich meczy juz mialem dziesiątki wygranych ;/ suckesy jak wyzej wygralem p.uefa, awansowalem do eskraklasy 3 mistrzostwa polski glosne transfery, 2 puchary kraju 2 superpuchary, sprowadzanie pilkarzy bedacych ulubiencami kibicow, i dalej nic;/ moze miec znaczenie ze mam w ulubionych inny zagraniczny klub? dalem ciala, chcialme poprostu miec 2 kluby w ulubionych a myslalem ze gieksa i tak mi sie doda bez problemu a tu taki walek. nie rozumie. Moze przez to ze ten zagraniczny klub w moich ulubionych jest niezbyt lubiany przez kibicow? Mam w opisie "legendarny manager" gralem od poczatku do konca gksa i nie ma jej w ulubionych u mnie ani mnie u nich. nie rozumiem

 lukist Partyzant

Postów: 115
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2007
Skąd: TP
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.03.2011 18:10    #12
wiesz co zrób od nowa zacznij grac:)

a tak na serio edytor czeka

a tak na serio serio to poczekaj jeszcze z sezon i sie doda spokojna glowa ja czekałem 5 sezonów zanim zostałem ulubieniem:)

Użytkownik uznał post za pomocny

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.03.2011 19:17    #13
Nie, obcy klub to nie powód, żeby nie móc się znaleźć w galerii ulubieńców. No chyba, że twoim ulubionym klubem jest twój największy rywal. Grając Interem dałem ulubiony klub Real Madryt. Wystarczyły mi 2 lata gry na oczekiwanym poziomie i już jestem ulubieńcem ;]
Pozatym - aż tak ci wadzi fakt, że gra nie widzi twoich sukcesów bądź NIE CHCE ich widzieć ? Olej i graj dalej - samo przyjdzie.

Użytkownik uznał post za pomocny

 Raskolnikovv Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2010
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.03.2011 17:23    #14
TAK! BO JA CHCE ZEBY SKANDOWALI - RASKOLNIKOVV ;p


znaczy no w sumie macie racje... ale dla mnie te takei sprawy mentalne sa dosyc istotne - i jak sie nie myle ma to wplyw na zgranie zespolu i lepiej funkcjonuje druzyna majca w skladzie prawie samych pilkarzy ktorzy maja siebie nawzajem w ulubiencach... u mnie 10 pilkarzy z podstawowej 11stki ma mnie w ulubiencach i tadica lub djurdjica, a ci znowu mają mnie i GKS Katowice jako jedyny ukochany klub, a sami są ulubieńcami kibiców :p stworzenie wlasnie takiej paczki to był dla mnie priorytet

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.03.2011 17:38    #15
Tobie w ulubionych inny klub niż wybrany na początku nie doda się nigdy. Natomiast Ty w ulubieńcach powinieneś się pojawić, tylko dziwne że jeszcze to nie nastąpiło.
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

 Raskolnikovv Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2010
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.03.2011 19:32    #16
no to cos nowego... dzięki kleyo, niestety nie moge dac 'pomogl' tez nie wiem czemu...


no to troche lipa, tego sie nie spodziewalem, moglem sobie od razu dac gks w ulubione i by nie bylo problemu, teraz madry polak po szkodzie


jakby miał ktoś ochotę pogadać na spokojnie o tym i o innych kwestiach dotyczących mojej ukochanej i jedynej gry możecie pisac: 4129160
mogę tez dac savea i ktoś dokladnie przesledzi sytuację... i czemu tak sie dzieje ;/ POZDRAWIAM WSZYSTKICH FANOW oryginalnego FM

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.03.2011 o godz. 12:10

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.