Rozbudowa / budowa stadionu

 Jov Partyzant

Postów: 49
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.03.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2015, 00:44    Pytanie
Panowie ( a może także i Panie :D) mam problem z rozbudową stadionu, chodzi o to że od kilku sezonów widzę takie komunikaty w prośbie do zarządu i nie mogę nic z tym zrobić: gdy najeżdżam kursorem na opcję (szarą) "Rozbudowa stadionu" wyświetla się "Planuje budowę nowego stadionu" a gdy najadę na "Budowa nowego stadionu" czytam, że "Prośba do zarządu jest właśnie wprowadzana w życie". Wychodziło by na to, że zarząd chce wybudować nowy obiekt, ale w wiadomościach nie mam nic na ten temat. Dodam, że na mój stadion (śmieszne 6500 miejsc) przychodzi komplet na każdy mecz. FM 12. Ktoś, coś ?

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2015 22:12    #1
dograj sezon do końca, wtedy powinieneś otrzymać wiadomość

 Jov Partyzant

Postów: 49
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.03.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2015 22:35    #2
Tyko, że ja już sezon dograłem i jestem w połowie następnego :D

 herbu3 Partyzant

Postów: 89
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2015 22:40    #3
A nie masz na ekranie siedziby zarządu żadnego info, że budowa jest w trakcie realizacji?

 Jov Partyzant

Postów: 49
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.03.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.05.2015 11:43    #4
Gdybym miał takie info, to nie leciałbym z problemem na forum :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.