Rezerwy bez ligi, dlaczego?

 manau Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2016 20:36    #11
Mam takie pytanie co do rezerw. Jeśli awansuje dajmy na to do 3 ligi. nie szło by stworzyć jakiegoś zapytania "czy chcesz, aby twoje rezerwy włączył się do ligi zaczynając start od okręgówki?? wówczas mogłyby grać na zasadzie doczepionej 17 drużyny.

 sarnaa17 Partyzant

Postów: 141
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2016 21:15    #12
[quote="manau"]Mam takie pytanie co do rezerw. Jeśli awansuje dajmy na to do 3 ligi. nie szło by stworzyć jakiegoś zapytania "czy chcesz, aby twoje rezerwy włączył się do ligi zaczynając start od okręgówki?? wówczas mogłyby grać na zasadzie doczepionej 17 drużyny.[/quote]

Niestety nie

 cypek Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2002
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.09.2016 10:54    #13
Być może narażę się na śmieszność... ale co mi tam :) Za Waszą radą chciałbym zacząć grę od początku, dodając do najniższej ligi (okręgówki) zespół rezerw mojego klubu. Mam jednak pytanie, gdzie zlokalizować edytora, którym dałoby się to zrobić, a którym miał być dołączony do gry? Bo słowo daję, przejrzałem płytkę z grą, folder z grą na dysku, wszystkie foldery dyskowe związane ze Steamem, i albo jestem ślepy, albo żadnego edytora tam nie widzę.

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.09.2016 11:27    #14
Steam -> Biblioteka -> Narzędzia -> Football Manager 2016 Editor
www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.