Rewolucyjna Liga Typerów. Źle policzone punkty.

 Bodzi1 Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2007
Skąd: Kolbuszowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.06.2013, 11:25    #1
W regulaminie pisze, że za wytypowanie prawidłowego stosunku bramek jest 2pk. Ja zaś otrzymałem tylko jeden pk za wynik Cruzeiro Internacional 1-1, kiedy mecz skończył się wynikiem 2-2.

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.06.2013 11:52    #2
Nie, nie pisze :)

"za wytypowanie zwycięstwa o identycznej różnicy bramek co wynik trafny (np. 4-1 zamiast 3-0) gracz otrzymuje 2 pkt"

Remis nie jest zwycięstwem.

Wszystko gra. Automaty się nie mylą - chyba, że te z napojami :)

Pozdrawiam
twitter.com/Ceyvol

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.06.2013 11:52    #3
Czytanie ze zrozumieniem kuleje. Przerabialiśmy już ten temat wcześniej.

Przypomnę:

[quote]- za wytypowanie zwycięstwa o identycznej różnicy bramek co wynik trafny (np. 4-1 zamiast 3-0) gracz otrzymuje 2 pkt[/quote]

Remis nie jest zwycięstwem.
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 Bodzi1 Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2007
Skąd: Kolbuszowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.06.2013 13:09    #4
Mój błąd. Przyznaję.

 wislak_91 Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2013 20:15    #5
Witam.

Piszę w sprawie pomyłki, jaka moim zdaniem nastąpiła przy podliczaniu punktów. Zgodnie z regulaminem, ("W przypadku kolejki, która startuje na koniec jednego miesiąca i kończy się w następnym, wyniki w niej osiągane wliczane zostają do tego miesiąca, w którym została rozpoczęta." ) wyniki z kolejki jedenastej powinny zostać zakwalifikowane na miesiąc LIPIEC. Mecze z tej kolejki rozpoczęły się 31 lipca, a punkty zostały zapisane na SIERPIEŃ. Czuję się w tej sytuacji pokrzywdzony, gdyż wg moich wstępnych obliczeń istniała szansa, że znalazłbym się w czołówce klasyfikacji miesiąca. Czekam na odpowiedź.

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2013 21:37    #6
Spokojnie, proszę nie czuć się pokrzywdzonym ;)

Przypisanie tej kolejki do sierpnia to oczywiście błąd, o którym wiemy już od momentu przeliczenia - potrzebujemy jednak dłuższej chwili, by go poprawić. Początkowo regulamin był inaczej skonstruowany i stąd skrypt działa to w inny sposób niż wynika z zapisu.

Miniona kolejka będzie wliczona do klasyfikacji lipca.

Pozdrawiam :)
twitter.com/Ceyvol

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2013 16:05    #7
[quote="Ceyvol"]
Miniona kolejka będzie wliczona do klasyfikacji lipca.
[/quote]

Słowo ciałem się stało. Klasyfikacja poprawiona.
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.09.2013 08:30    #8
Nie mogę zatypować ostatniego meczu w najnowszej RLT. Być może wynika to z faktu, że w początkowych typach był dwa razy ten mecz, ja zatypowałem i zapisałem, a potem ten błąd został poprawiony, ale zapis moich typów już wisi i nie mogę tego odblokować z panelu użytkownika.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.09.2013 15:40    #9
[quote="Pucek"]Nie mogę zatypować ostatniego meczu w najnowszej RLT. Być może wynika to z faktu, że w początkowych typach był dwa razy ten mecz, ja zatypowałem i zapisałem, a potem ten błąd został poprawiony, ale zapis moich typów już wisi i nie mogę tego odblokować z panelu użytkownika.[/quote]

Nie do końca kumam ten błąd, ale korzystając z innych dróg "zatypowałem" ten mecz wstawiając wynik 1:0 dla gospodarzy. Sprawdź teraz czy możesz już edytować ten typ i zmienić wynik na taki, jaki Cię satysfakcjonuje.
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.09.2013 15:48    #10
Taaaaaaaaaaaaaak.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.