Reprezentacja Niemiec stała się szarakami w trakcie gry.

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2016, 18:29    Pytanie
Witam.
Bardzo zwracam uwagę na realność rozgrywki, dlatego jedną z pierwszych rzeczy, które pobieram po zainstalowaniu FM są dodatkowe ligi Europejskie, oraz plik fake, zmieniający nazwy klubów, oraz dodający grywalnych zawodników do reprezentacji JNiemiec.

Tak było i tym razem. Problem okazał się po Euro. Reprezentacja Niemiec odpadła w półfinale, przez co związek Niemiec zwolnił Loewa, a w jego miejsce zatrudnił Ralfa Rangicka.

I pierwsze powołania po Euro - okazało się że Niemcy wróciły do stanu szarego.

Wcześniej sprawdziłem spójność plików, dlatego być może plik fake wrócił do swojej pierwotnej wersji. Umieściłem plik fake z folderów 1600 i 1610, w odpowiednim miejscu w 1630, ale przy najbliższych powołaniach szaraki z w dalszym ciągu zostały szarakami.

Co robić drogie Bravo?

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2016 19:34    #1
Kadra Niemiec zawsze się składała z szaraków.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2016 19:39    #2
[quote="Shrek"]Wcześniej sprawdziłem spójność plików, dlatego być może plik fake wrócił do swojej pierwotnej wersji. Umieściłem plik fake z folderów 1600 i 1610, w odpowiednim miejscu w 1630, ale przy najbliższych powołaniach szaraki z w dalszym ciągu zostały szarakami. [/quote]
Zrobiłeś co? Przecież ty masz usunąć plik fake (z całym folderem all), a nie go gdzieś przenosić. Najlepiej ze wszystkich trzech folderów (1600, 1601, 1630).
twitter.com/Ceyvol

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2016 07:07    #3
Przepraszam, wyraziłem się troszkę nieprecyzyjnie.
Oczywiście usunąłem zawartość folderów all, a w ich miejsce wstawiłem pliki fake, które nie tylko spowodowało pojawienie się prawdziwych zawodników w reprezentacji Niemiec, ale także poprawia nazwy klubów i rozgrywek.

@robal15 - ty tak na serio?

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2016 07:39    #4
Przepraszam, wyraziłem się troszkę nieprecyzyjnie.
Oczywiście usunąłem zawartość folderów all, a w ich miejsce wstawiłem pliki fake, które nie tylko spowodowało pojawienie się prawdziwych zawodników w reprezentacji Niemiec, ale także poprawia nazwy klubów i rozgrywek. ( przynajmniej na początku rozgrywki).

EDYTA:
Sprawdziłem na początku rozgrywki - reprezentacja Niemiec jest w porządku, dlatego liczę że przy jeszcze kolejnych powołaniach będzie wszystko ok.

@robal15 - ty tak na serio?

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 21.10.2016 o godz. 07:41

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.