Reprezentacja

 Arshavin13 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.09.2009
Skąd: Sin City
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2009, 20:23    Pytanie
Mam pytanie gram reprezentacją Kamerunu i nie ma w niej żadnego fizjoterapeuty i zawodnicy co chwila łapią kontuzje. Na PNA zająłem 3 miejsce może gdyby nie kontuzje kluczowych graczy było by lepiej. Proponowałem pracę fizjoterapeutą nawet tym o najgorszej renomie, ale każdy odmawia. Wie ktoś jak ściągnąć fizjoterapeutę, bo chciałbym poprowadzić w Mistrzostwach świata Kamerun. Pomózcie proszę nie wiem co jest grane gdyby byli jacyś fizjoterapeuci z afryki może chętniej by dołączyli, ale takich nie znalazłem.

 hQ Partyzant

Postów: 724
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2008
Skąd: Wodnica k. Ustki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2009 20:54    #1
z tego co ja pamiętam jeżeli prowadzisz kadrę to nie masz w niej fizjoterapeutów. Przykładowo trenujesz Polskę i kontuzji dostaje Boruc, to jest on odsyłany do klubu i tam leczony i w zamian jego powołujesz następnego gracza(Chyba, że twoi asystenci stwierdzą, że kontuzja jest tak mało poważna, że powołanie kogoś na jego miejsce nie jest potrzebne). Tak mi się zdaje, że tak jest.

Edit: Kontuzjowanego zawodnika możesz zastąpić jedynie przed rozpoczęciem turnieju (w tym przypadku PNA), a po jego rozpoczęciu już nie.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.10.2009 o godz. 20:57

Polska Gola

 patryk11 Przodownik pracy

Postów: 1181
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.05.2009
Skąd: wieś: Małachowo ZM
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2009 21:06    #2
Nie zgadza się hQ_. Jak ja prowadziłem Polskę, to sprowadziłem sobie fizjoterapeutów z Realu i Barcy i normalnie widnieli w sztabie szkoleniowym.

 hQ Partyzant

Postów: 724
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2008
Skąd: Wodnica k. Ustki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2009 21:12    #3
[quote=patryk11]Nie zgadza się hQ_. Jak ja prowadziłem Polskę, to sprowadziłem sobie fizjoterapeutów z Realu i Barcy i normalnie widnieli w sztabie szkoleniowym. [/quote]

To sorki za błąd, ale dość dawno nie miałem okazji grać w fm więc mogę czasem się pomylić. Ja do reprezentacji Polski ściągnąłem tylko dwóch asystentów(min. Liam Brady), ale fizjoterapeutów to nie pamiętam abym miał w sztabie szkoleniowym.
Polska Gola

 Arshavin13 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.09.2009
Skąd: Sin City
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2009 21:29    #4
TO, że można ich zatrudnic jest pewne ja grałem w PNA to w ostatnim meczu małem tylko 4 graczy na ławce rezerwowej. Praktycznie co mecz to kontuzja i przecież jest opcja zaproponuj pracę w repr. Pomożcie co mam zrobic bo na Mistrzostawach Świata będzie znów plaga kontuzji.

PS. W reprezentacji nie zarabiam ani grosza z tego co piszę.

 patryk11 Przodownik pracy

Postów: 1181
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.05.2009
Skąd: wieś: Małachowo ZM
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2009 21:33    #5
Na pracę w reprezentacji, jako dodatkową robotę powinni Ci się zgodzić wszyscy...

 Buki Partyzant

Postów: 45
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.10.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.10.2009 12:28    #6
No więc tak: fizjoterapeutów możesz zatrudniach, ale będą działać (pracować, leczyć) tylko wtedy, gdy twój zawodnik ma lekką kontuzję i nie powołujesz innego. Wtedy np. zamiast pauzować tydzień nie będzie go pięc dni. Nie mają oni jednak wpływu na kontuzje. Ewentualnie zmniejsz obciążenia treningowe, a gdy to nie pomoże to znaczy, ze masz poprostu pecha.

PS. Ja też grałem w Kamerunie. Ćwierćfinał MŚ. Też nie miałem fizjoterapeuty, a asystent miał większość atrybutów 1 i 2.

 Arshavin13 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.09.2009
Skąd: Sin City
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.10.2009 15:58    #7
Dzięki za pomoc Buki na mistrzostawch w grupie Francja, Polska i Kolumbia czyli jak się postaram to wyjdę z grupy.

Mam jeszcze jeden problem kilku moich piłkarzy mówi że w drużyne nie ma harmonii jak temu zaradzic??

EDIT:właśnie sprawdziłęm w reprezentacji nie da się ustawiac treningów tak jak w klubie, kolejni gracze przed mistrzostwami mi wylatują. :(

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.10.2009 o godz. 16:30

 Arek96 Żywa legenda ruchu rewolucyjnego

Postów: 4248
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.01.2008
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.10.2009 16:01    #8

 Arshavin13 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.09.2009
Skąd: Sin City
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.10.2009 17:34    #9
Nie wiem w czy miał mi te link pomóc nic tam nie ma o harmoni w drużynie.
Przy danym piłkarzu piszę, że ma pomniejszy problem, uważa on że nie ma harmoni w drużynie.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.