Rejestracja zawodników w europejskim TOP 5

 Egomaniac Partyzant

Postów: 194
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.06.2012
Skąd: Węgrów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.06.2013, 20:33    #1
Mam pewną prośbę. Czy mógłby ktoś podać mi zasady obowiązujące przy rejestracji zawodników w FM 2010 w 5 czołowych ligach (Anglia, Hiszpania, Włochy, Niemcy, Francja)?
`To co chciałbym umieć wyjaśnić, to gotowość, jaką mają piłkarze i jaką ja też miałem, żeby iść za nim aż na koniec świata` - Jorge Costa o Jose Mourinho

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2013 07:20    #2
podepnę się tu bo nie chcę zakładać nowego tematu: mam w składzie dwóch DP (gram nimi w rotacji na jednej pozycji), ale okazyjnie kupiłem M'Ville i chciałbym młodego newgena wypożyczyć do klubu w mojej albo niższej lidze krajowej. Newgen ma 20 lat i dostanie status wychowanka klubu na styk wypełniając warunki: zarówno 3 sezonów w klubie jak i wieku. Czy jeśli wypożyczę go do innego klubu to dalej będą mu leciały dni do wychowanka w klubie (bo ma umowę ze mną) czy automatycznie wbije mu się "wychowanek klubu tej samej narodowości" (bo nie gra nieprzerwanie w moim klubie, ale pozostał w kraju)?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.