Recenzja

 nesete Absynt Prozy

Postów: 836
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.07.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2014, 23:26    #1
Cz któryś szczęśliwy (lub nie) posiadacz najnowszej wersji FM-a pokusiłby się o rzetelną recenzję? Chętnie zapoznałbym się z wyważoną opinią doświadczonego gracza-weterana, któremu nie umkną smaczki i mankamenty, dodatkowo będzie potrafił ubrać to wszytko w jakieś rozsądne zdania. Czytając dyskusje nie mam pojęcie w końcu czy warto kolejny raz wydać pieniążki (FM 14 mnie się podoba, gwoli ścisłości). Ktoś chętny?

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2014 23:35    #2
Właśnie swoją kończę, jutro publikacja i - zaufaj mi - nie głaszczę SI po głowach. Są minusy i są plusy.
twitter.com/Ceyvol

 nesete Absynt Prozy

Postów: 836
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.07.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2014 23:43    #3
Pysznie

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2014 23:53    #4
[quote="nesete"]Cz któryś szczęśliwy (lub nie) posiadacz najnowszej wersji FM-a pokusiłby się o rzetelną recenzję? Chętnie zapoznałbym się z wyważoną opinią doświadczonego gracza-weterana, któremu nie umkną smaczki i mankamenty, dodatkowo będzie potrafił ubrać to wszytko w jakieś rozsądne zdania. Czytając dyskusje nie mam pojęcie w końcu czy warto kolejny raz wydać pieniążki (FM 14 mnie się podoba, gwoli ścisłości). Ktoś chętny?[/quote]
Na Twoim miejscu - póki co - wstrzymał bym się z zakupem. Początki były naprawdę obiecujące i gdybyś zapytał o to samo właśnie wtedy odpowiedziałbym "Kupuj bez zastanowienia. Warto!". "Łatanie" FMa jak do tej pory (i jak co roku) skończyło się totalną katastrofą (rozwalili to co było na duży +, a to co było na -... dalej jest na - ) i mimo tego, że nie wszystko jest o "kant dupy potłuc" to gra nie jest akurat teraz warta polecenia. Mam jednak nadzieję, że szybko się to zmieni i znów będę mógł codziennie traktować ikonę FMa dwuklikiem jak to było przez większą część trwania bety.
.

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2014 23:50    #5
Mam problem ze zrobieniem screenów, nie mam siły już dziś nad tym myśleć, więc recenzja ukaże się dopiero jutro. Tak do wiadomości :)
twitter.com/Ceyvol

 nesete Absynt Prozy

Postów: 836
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.07.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2014 23:52    #6
spoko ;)

 Jashita Partyzant

Postów: 476
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2014 23:53    #7
Czekamy ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.