Reakcja świata w FM, na zmiany w FMRTE.

 Mikado Morientes Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2014, 01:00    Pytanie
Witam serdecznie!
Przyznam się, że czasem potrzebuję pomocy edytora w poradzeniu sobie z ciągłą presją otoczenia typu - prośby piłkarzy o wyższy kontrakt w chwili kiedy budżet płacowy ledwo dopiąłem, czuć oburzenie prezesa i narastające napięcie z wiązaniem końca z końcem. Wtedy następuje moment kryzysowy gdzie sięgam do FMRTE i dłubię, zmieniam, poprawiam, dodaje nowe opcje przypływu gotówki i masę innych rzeczy. Mam co do tego kilka spostrzeżeń ale jako iż jestem raczej niedzielnym graczem (chciałoby się powiedzieć rzemieniem) z zapałem na 2-3tyg gry z rzędu po czym robię półroczną przerwę to ciężko mi to sprawdzić. Mianowicie wydaje mi się, że włączając podczas sezonu FMRTE 'coś' niedobrego dzieje się z moją drużyną, zaczynają notować słabe mecze, przegrywać, remisować - dzieje się ogólnie KUPA, z której bardzo ciężko jest mi się wydostać. Czy to może być przyczyną tego, że FM (może dodam, że gram w fm14) jakoś rozpoznaje to, że staram się zrobić cały piłkarski świat w przysłowiowe jajo omijając zasady ekonomi i grając UEFA'ie na nosie z zasadami finansowego FAIR PLAY? Wtedy sztuczna inteligencja wirtualnego świata wysyła do mnie komunikat 'e e e e słuchaj no synek, synek bo jak ja Cię p*dolne to Cię krew zaleje, koniec imprezy nie ma takiego oszukiwania'. Za każdym razem mając ten problem zastanawiam się czy iść na dno finansowe z moim klubem czy może użyć FMRTE i iść na dno sportowe? Ktoś spotkał się z taką sytuacją?
Kolejną sprawą, którą chciałbym poruszyć jest sytuacja, w której mój ukochany klub jest z miejsca zadłużony na 100mln euro co psuje moją ogólną wizję rozwoju zespołu. A tak na prawdę obrzydza mnie myśl, że już w połowie sezonu będę borykał się z problemami finansowymi. Używam FMRTE, zmieniam zadłużenie za 100mln euro do 1euro, natomiast miesięczne raty pobiera mi w wysokości takiej jakby nadal było to 100mln choć w FM widać, że jestem bankowi dłużny 1euro. Czy da się to jakoś obejść? Zamienić? Przerzucić ten długo na Barcelone? (najlepiej jeszcze w rzeczywistości) Jednym zdaniem czy jest możliwość pozbycia się tego długu raz na zawsze, aby móc rozkoszować się grą z poziomu 0, a nie -100?
Salut!

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2014 11:56    #1
Lol. Oddaje FM prawdziwy świat i marudzenie się zaczyna, że za trudno.
Nie ma klubu, którego nie da się wyprowadzić z ciemnoty, zadupia i długów. Z tego co pamiętam z oglądania klubowych finansów w 12, to da się edytować tylko dług. A nie miesięczne raty - pewno zabezpieczenie przez cziterami.
Kryzysy w drużynie i patałactwo w makroskali mogą Cię spotkać w każdym momencie sezonu, więc nie wiązałbym tego jakoś usilnie z FMRTE. Może FM ma coś wbudowanego w siebie - kto go tam wie, przecież to ciulstwo ma n! linijek kodu i chyba nawet programiści nie do końca są pewni, co tam jest, a czego nie ma.
Spróbuj bez FMRTE - nie będzie łatwo, ale jak Ci wszystko w życiu wychodzi w dłuższej perspektywie, to albo jesteś bogiem, albo idziesz na dno i imasz się coraz prostszych zajęć, byleby pokazać sobie, że wszystko jest wciąż w porządku.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.