Rażąca nieskuteczność!

 Sadurb777 Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.06.2012
Skąd: aaa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.07.2012 19:41    #11
[quote="farr"]Jakby się tak zastanowić, to u mnie też asystent przyczepił się do wykonawcy rzutów z autu i rzutów rożnych, a moim zdaniem wykonawca zarówno jednego jak i drugiego elementu robi to dobrze. Już od kilku sezonów mi ciągle próbują wcisnąć kit, ale nie dam się :D[/quote]

Dlatego, że oni biorą pod uwagę tylko atrybuty takie jak np. "rzuty rożne", czy "rzuty wolne", natomiast liczą się też (przy rożnych) np. dośrodkowania. Trenerzy nie biorą reszty atrybutów pod uwagę, więc możesz ich olać.

 farr Partyzant

Postów: 112
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2008
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.07.2012 15:18    #12
No i za wcześnie pochwaliłem swoich piłkarzy :). Początek kolejnego sezonu i totalne dno w obronie i ataku. Może i dochodzą do "setek" w meczu, ale marnują je hurtowo, a rywale wyjdą z jedną akcją i potrafią wygrać mecz. Najbardziej chyba dobił mnie mecz w Pucharze Ligi z Charltonem, bo moi zawodnicy oddali 20+ strzałów, a rywal ani razu nie uderzył na moją bramkę i... wygrał 1:0 po samobójczym golu obrońcy. Pierwszy raz od 6 sezonów mam taką sytuację i mam nadzieję, że kryzys zostanie zażegnany, bo w 6 kolejkach Premier League mój zespół stracił 12 goli strzelając bodajże 3... Normalnie po całym sezonie mam 30-40 goli straconych. Zna ktoś sposób na przyśpieszenie poprawy gry moich zawodników ?

 TheSpecialTrzeci Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.07.2012 00:06    #13
witam-nie wiem czy to miejsce na takie zażalenie ale juz K***A NIE MOGE!!!!
Jestem typowym FM-owym nałogowcem,gram regularnie od wersji (chyba) 06, ale do takiej furii rzadko się doprowadzam (a raczej ktoś/coś) mnie doprowadza)) Mianowicie: pierwszy raz w życiu objąłem reprezentacje z ameryki płn: USA. Wszystko fajnie,ciekawe doświadczenie, ALE!!!!!: (gram jednocześnie klubem) konczy mi się sezon 2014/15 i nadszedł czas mistrzostw ameryki płn- powołałem najlepszą kadre jaką mogłem i zaczynam...
(jest lipiec wiec sezon zakończony) powołałem zawodników w duzej większości stale grających,ogranych, bez problemów kondycyjnych, a tu niespodziewajka... na 22 powołanych (chyba) 2 (słownie: DWÓCH!!!) ma 100% kondycji i 100% ogrania,przygotowania- reszta kondycja nie więcej jak 95% a ogranie to już beznadzieja totalna (poniżej 90%-nawet ok 40-45%) Dobra-grupa łatwa wyjde ze sporym zapasem goli. NIC Z TEGO- z Panamą,Haiti i Salwadorem męcze się po 2-1,1-0,1-0-co gorsza-bez stylu,bronie się mimo ofensywnej taktyki, bez składnych akcji, a bramkarze (wszyscy trzej kondycja 95% ogranie jeszcze mniej) puszczają totalne szmaty, bronia chaotycznie.W 1/2 finału trafiłem na Meksyk, i tu się pałka przegła. Przegrałem po beznadziejnej grze 0-5, w***rwiłem się i włączyłem od nowa save- 0-3,i tak ok 20 razy. Mój najlepszy wynik??? 1-3. Najgorszy: 0-7!!! Dlaczego w FM nie można na przed turniejowym zgrupowaniu rep. chociaż troche podciągnąć w treningu?! Dlaczego nie da się NIC pomóc pilkarzom nieogranym??!! Rozumiem że koniec sezonu i wakacje,i na dodatek MLS ma jeszcze inny terminarz (jest jeszcze dłuższa przerwa) NO ALE NA BOGA!!!- oni dopiero wrócili z klubów w których reg. grali i powinni być w db kondycji a nie taki syf... (i to cała kadra!!!) prosze o pomoc i o zrobienie coś z tą wadą w next FM!!! ;)

 TheSpecialTrzeci Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.07.2012 00:12    #14
jak ktoś miał/ma podobnie proszę o podzielenie się swoimi doświadczeniami- z tym coś trzeba zrobić!!! To jest chore- zamiast zbliżać rozrywkę do reczywistości-ta gra w ten sposób ją oddala- nawet przed naszym EURO 2012 przekonaliśmy się co to znaczy przed turniejowe zgrupowanie i trening na nim (niestety)....

 rafson95 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.07.2012 09:04    #15
Spotkałem się z czymś takim kiedy grałem tym ustawieniem "Kontrola" , miałem po 20-25 strzałów na bramke, z 5-7 było celnych i nie strzelałem żadnego gola, a przeciwnik miał w meczu ze 3 groźne kontry i nie raz mu się coś tam udawało strzelic, ale to tez raczej rzadko bo mialem dobrze zorganizowana obrone. Konkretnie grałem wtedy Arsenalem, miałem w sezonie b.d.b bilans, prawie same wygrane, w ataku van Persie i Walcott na skrzydłach, Llorente na ŚN i postanowilem wtedy sporobowac tej kontroli, w efekcie mialem serie 3 remisów, potem jakas wygrana 1-0, potem znowu remisy i zgubilem mase pkt. Nie pomagały zmiany suwaków w poleceniach indywidualnych dla zawodnikow. Po prostu ta kontrola jest jakas pechowa dla mnie (patch 12.0.4)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.