Pytanie odnośnie tworzenia taktyki

 czaruss1 Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2012, 15:44    Pytanie
Witam,
piszę w takiej nietypowej sprawie. Otóż właśnie zacząłem przygodę z FM 11 i w taktykach w tle pokazują się takie lekko przezroczyste trzy piłki ze strzałkami ( Jest to pewnie sposób i kierunek w rozgrywaniu piłki ). Chciałbym się dowiedzieć jak je zmienić np. Tylko by była jedna na środku lub by strzałki były skierowane do obrony i jak ustawić to by tak jak w starych FM`ach prawym przyciskiem myszy strzałkę od zawodnika, gdzie ma się poruszać
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam

 Egomaniac Partyzant

Postów: 194
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.06.2012
Skąd: Węgrów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2012 16:44    #1
Naciskasz na boisko i zmieniasz długość podań od "krótkie" do "bezpośrednia". W FM 11 nie ma żadnych strzałek, a w FM 09 pokazują one na jakim poziomie ustawione są rajdy.

Użytkownik uznał post za pomocny

`To co chciałbym umieć wyjaśnić, to gotowość, jaką mają piłkarze i jaką ja też miałem, żeby iść za nim aż na koniec świata` - Jorge Costa o Jose Mourinho

 czaruss1 Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2012 17:19    #2
Dobra, ale daje tu przykład:
Gram np. taką taktyką:
http://www.cmrev(...)8790.jpg
a chce zrobić te rajdy, czyli "strzałki" od zawodnika(tu przykład).
http://www.cmrev(...)3444.jpg
Więc moje pytanie brzmi: "Jak to zrobić"

 Kolazontha Zrzędliwy Tetryk

Postów: 1039
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2012 17:30    #3
Przezroczyste strzałki w grze są widoczne przy taktykach tworzonych przez kreator. Krótkie podania - krótkie strzałki. Bezpośrednie - najdłuższe. 3 - podania mieszane. 1 na środku - gra środkiem. Jedna lub dwie boczne - podania skrzydłami/jednym ze skrzydeł. Żeby mieć strzałki, które widać na drugim skrinie musisz taktykę przekonwertować na klasyczną.

Użytkownik uznał post za pomocny

You know, we are sitting here, you and I, like a couple of regular fellas. You do what you do, and I do what I gotta do

 Best7 Partyzant

Postów: 244
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2010
Skąd: Frysztak
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2012 17:36    #4
Musisz skonwertować taktykę na klasyczną.

Użytkownik uznał post za pomocny

 czaruss1 Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2012 17:44    #5
Dziękuje wszystkim za odpowiedzi.
Usłyszałem to co chciałem.
Temat do zamknięcia ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.