Pytanie dot. Edytora FM 12

 mateuszxxx0 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.08.2012, 13:58    Pytanie
Witajcie.
Ostatnio po długiej przerwie od FMa zacząłem grać od nowa. Oczywiście rozpocząłem od edytowania świata gry w edytorze :)
I tu się rodzi problem. Gdy ustawiam atrybuty zawodnika według własnych życzeń , po zapisaniu bazy danych i rozpoczęciu gry z tą zmianą atrybuty są zniżane automatycznie przez komputer.Jak temu zaradzić? Są jakieś sposoby aby wszystko było wedle własnych upodobań?

Pozdrawiam :)

 Rafał9595 Revolution Update Team

Postów: 769
Grupa: Moderator
Dołączył: 12.09.2010
Skąd: aktualnie Ryga
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.08.2012 14:48    #1
Nie ma na to sposobu. Nawet jak wpiszesz graczowi same "20" to i tak w grze pokażą się 17 czy 18. Nigdy nie będzie tak jak byś chciał :)
Filozofia nic nie daje, niepotrzebnie stwarza dodatkowe pytania zamiast na nie odpowiadać

 Valdi91 Młody aktywista

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2012
Skąd: Wejherowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.08.2012 15:51    #2
Może być też tak, że ustawiasz mu zbyt wysokie atrybuty względem jego PA. Jeśli gracz ma PA na poziomie załóżmy 140, a Ty w edytorze zmieniasz mu same atrybuty, bez CA i PA, to rozpoczynając rozgrywkę komputer obniża jego umiejętności do maksymalnego poziomu, jakie może mieć zawodnik z PA 140, w tym wypadku wszystkie atrybuty na poziomie ok. 14. Lecz nawet, jeśli zmienisz mu CA i PA na 200, to będzie tak jak napisał kolega wyżej - wszystkie atrybuty będą miały wartość od 17 w górę. Samych 20 nie da się zrobić.

Użytkownik uznał post za pomocny

 konrwaw Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 816
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.08.2012 21:01    #3
Wiem że kiedyś się dało tak zrobić żeby gracz miał same 20,ale nie w oficjalnym edytorze tylko w FMRTE,oczywiście podczas gry i tak będą mu bardzo szybko spadać te atrybuty...nie wiem jak jest teraz bo dawno tego nie sprawdzałem.Pozdrawiam

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 25.08.2012 o godz. 21:02

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.