Pytanie

 Paweł O Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.04.2012, 13:46    Pytanie
Witam. Mam do Was pytanie, które niektórym z Was może wydac się dziwne. W piłkarskie managery przestałem grać kilka lat temu. Ostatnia wersja w którą trochę grałem to FM 2008. Trochę irytowało mnie to, że żadna z wersji nie spełniała moich oczekiwań pod względem realizmu. Jako osoba, która chciałaby prowadzić mocny europejski zespół czułem się troche „dyskryminowany” przez twórców gry. Tzn prowadzenie Milanu, Barcelony czy Arsenalu oznaczało niemal automatycznie pasmo sukcesów. Nie można było cieszyc się ze zwycięstwa w krajowych rozgrywkach, czy Lidze Mistrzów jeśli było wiadomo, ze ten sukces jest pewny od chwili rozpoczęcia gry ktoryms z w/w zespołów. Przeciez w rzeczywistości takie sytuacje nie występują. Nigdy nie korzystałem z zadnych taktyk, poradników czy tym bardziej metody S&L. Grajac np. Milanem bardzo chciałbym cieszyc się z wygrania Scudetto po równej walce z Interem i Juve, a innym razem przezywac gorycz porazki w ćwierćfinale Ligi Mistrzów i być zdruzgotany po zajeciu np. 4 miejsca w Serie A. Przeciez takie sytuacje bardzo często maja miejsce w futbolowym świecie. Chciałbym wiedzieć, ze zdobycie mistrzostwa Milanem jest tez moją zasługą.

W związku z tym chciałem Was zapytac który z dostępnych na rynku, piłkarskich managerów jest najtrudniejszy i najbliższy realizmowi? Z góry dzieki za odp.
Pozdrawiam.

 repus Młody aktywista

Postów: 448
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.12.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.04.2012 13:51    #1
Nie trzeba kupować nowego, wystarczy pobawić się edytorem, poprzesuwaj Manchestery Milany i te inne do ligi Hiszpańskiej, zagraj Barcą czy Realem i ci się nie będzie nudzić, jak jeszcze dasz im jakiegoś ekstra mutanta menadżera ze statami 20 to napewno nie będzie ci się nudzić.
Cudze błędy mamy przed oczyma, własne za plecami.

 Paweł O Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.04.2012 13:55    #2
A nie ma innej drogi? Tzn. od wszelkiego rodzaju ingerencji w bazę danych trzymałem sie zawsze jak najdalej.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.