pytania do edytora

 bobinhoks2 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2012
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.03.2012, 15:31    Pytanie
Czołem Panowie!
Gram w 11.1 pobrałem edytor, ponieważ chcę sobie OKS ODRĘ OPOLE wprowadzić do 1 ligi. Powie mi ktoś jak to się robi? Wiecie, szukałem... Ale nie ogarniam! :/
Po wyszukaniu mam Odre, ale nie umiem nic zrobić. Chociażby Maciej Michniewicz, jest bez klubu a teraz gra w Odrze. Jak go tam dodać? Proszę o pomoc!
ii pOzDRAwiam!

 KACPER9786 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.03.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2012 16:29    #10
Witam! mam takie pytanie czemu szukając na naszrej stronce talentów nie posiadam ich w normalnym FM09?? Np.: szutam nazwiska potem wpisuje w wyszukiwarce i nic brak wyników. Prosze o pomoc.

POZDRAWIAM!!!

 KACPER9786 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.03.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.04.2012 10:37    #11
Witam! mam pytanie otóż czy da się jakoś w edytorze włączyć jakąś opcje żeby moi skauci podróżowali po całym swiecie a nie tylko jak jest w polskich druzynach ze nie ma np Brazylii i Argentyny??

POZDRAWIAM!!!

 seba1702 Młody aktywista

Postów: 185
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.01.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.04.2012 13:00    #12
Niestety nie ma takiej możliwości. Uzależnione jest to np. od reputacji i dostępnego budżetu, znajomości scoutów... Możesz to jedynie w taki sposób zmienić, że podnosisz reputację i budżet oraz bierzesz lepszych scoutów :-)
Jeśli okazuje się pomocny, podziękuj. To nie boli, a sprawia radość :-)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.