Strona

Przyszłość CM Rev - uwagi i sugestie

 Drinkwater Partyzant

Postów: 197
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2011
Skąd: småby
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2012 12:19    #61
@ShedEnd: Jest temat poświęcony treningowi. Z Ceyvoliem uznaliśmy, że jeden temat póki co wystarczy. Jak się będzie ładnie rozkręcał to wtedy można pomyśleć o czyms więcej.

http://www.cmrev(...)110.html
The only person standing in your way is you.

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2012 12:23    #62
@ShedEnd,
1. Tak, rangi będą, obecnie każdy ma tymczasową rangę "Rewolucjonista".
2. Na to pytanie odpowiedział już DrinkWater :)

@Gilbert,
najprawdopodobniej (taka koncepcja aktualnie jest brana pod uwagę) będzie to działało na zasadzie liczenia plusów przez 24h od daty publikacji, a publikacja wyników bloga dnia będzie odbywała się po prostu z opóźnieniem, o stałej porze następnego dnia. Autor bloga sam będzie decydował, która godzina jest dla niego najlepsza.
Jeśli masz inny, lepszy pomysł - chętnie wysłuchamy.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 04.04.2012 o godz. 12:26

Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 Gilbert Młody aktywista

Postów: 1730
Grupa: Ekspert
Dołączył: 08.12.2008
Skąd: Busko-Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2012 12:49    #63
[quote="Speed"]

@Gilbert,
najprawdopodobniej (taka koncepcja aktualnie jest brana pod uwagę) będzie to działało na zasadzie liczenia plusów przez 24h od daty publikacji, a publikacja wyników bloga dnia będzie odbywała się po prostu z opóźnieniem, o stałej porze następnego dnia. Autor bloga sam będzie decydował, która godzina jest dla niego najlepsza.
Jeśli masz inny, lepszy pomysł - chętnie wysłuchamy.[/quote]

Hmmm...

Przyznam, że mnie opcja bloga dnia nie przekonuje. Jest to dla mnie okres zbyt krótki, który zbyt
wiele może (choć oczywiście nie musi) pozostawić przypadkowi - co w sytuacji, gdy np. w ciągu dnia ukaże
się tylko jeden tekst, nie koniecznie najlepszej treści? Blog tygodnia byłby bardziej przekonujący wg mnie.

I ogólnie jeśli zostaniecie przy swojej koncepcji - będzie tylko blog dnia, nie będzie wyróżnienia dla najlepszych
tekstów tygodnia, miesiąca?
…(…)…

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2012 12:59    #64
@Gilbert, zakładamy optymistycznie, że będzie blogów każdego dnia więcej niż 1. Jeśli będzie tylko 1 - to dostanie automatycznie nagrodę, jeśli 0 - to bloga dnia nie będzie wcale tego dnia. Wierzymy jednak, że wspólnymi siłami uda się "zaktywizować" coraz większe grono FM-maniaków i po prostu będzie nie tylko 1 czy 2 dziennie, ale i po 5, 7 czy 10 notek dziennie. Jeśli w praktyce okaże się, że to nie wypala, to oczywiście będzie można zmienić te koncepcję i ją dostosować do realiów. Na start jednak pełen optymizm i wiara.
 :szable: 

Podsumowania na bloga tygodnia i miesiąca - to dobre pomysły i dobre rozwinięcie, IMHO tym już mogła by zajmować się Redakcja, wykorzystując pewien schemat głosowania i pomysły, o których m.in. pisałeś już we wcześniejszych postach.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 04.04.2012 o godz. 13:04

Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 leschqo Wiceminister Kultury

Postów: 612
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.12.2008
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2012 12:59    #65
Podpisuję się pod tym co napisał @Gilbert. Nawet tydzień to nieciekawy pomysł. Jak dla mnie powinien zostać blog miesiąca i blog roku. Może jakaś ankieta i głosowanie w tym temacie?
Chcesz dodać manifest lub karierę, a brakuję Twojego klubu, bądź herbu. Zgłoś się do mnie!

 fmaniac12412 Partyzant

Postów: 140
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2012 16:44    #66
Bo ja używałem konta gut3k i wystawiałem na tym serwisie moje pliki. W sumie 9 plików 50000 pobrań (marnie ale jest nadzieja na poprawę bo mam nadzieję, ze więcej osób będzie sprawdzać nowe treningi). Zmieniłem nick teraz i poprosiłem o zmiane w nazwach plików też. A że kiedyś przemko mi mówił że rangi będą to zapytałem:D Czyli teraz wszystko wiem. No więc bd czekać aż zmiany się do końca dokonają a wtedy też dorzuce jakieś pliki.

Thx za odpowiedź panowie.

BLUE IS THE COLOUR!

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.04.2012 o godz. 16:45

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2012 17:40    #67
Ile manifestów dziennie się tutaj pojawia? Dwa, trzy, góra cztery. Chyba, że jest weekend albo jakieś ferie/wakacje/święta. Zdecydowanie lepiej wyjdzie to na przestrzeni tygodnia, bo miesiąc moim zdaniem to za długo. Później, jeżeli zwiększy się liczba tekstów, będzie można to zmienić.
"To tylko Internet k*rwa."

 fmaniac12412 Partyzant

Postów: 140
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2012 09:32    #68
Sory panowie ale chyba jestem ślepy=) Widze temat "Świat Taktyki", "Kącik Graficzny" ale jakiegoś "Ośrodka Treningowego" czy coś w ten deseń za cholerę nie widzę :P Gdzie więc wrzucać tematy do dyskusji o treningach?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.04.2012 o godz. 09:34

 Gilbert Młody aktywista

Postów: 1730
Grupa: Ekspert
Dołączył: 08.12.2008
Skąd: Busko-Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2012 10:52    #69
[quote="ShedEnd"]Sory panowie ale chyba jestem ślepy=) Widze temat "Świat Taktyki", "Kącik Graficzny" ale jakiegoś "Ośrodka Treningowego" czy coś w ten deseń za cholerę nie widzę :P Gdzie więc wrzucać tematy do dyskusji o treningach?[/quote]

Można zacząć tutaj:
http://www.cmrev(...)110.html
…(…)…

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2012 11:48    #70
@szemek, tak jest obecnie, ale robimy właśnie po to nowe rozwiązania, żeby było lepiej, więcej, bardziej świeżo, itd.

Przy czym, nie upieram się przy tej nagrodzie Blog dnia, jeszcze nad tym pomyślimy i zobaczymy - być może będzie Blog tygodnia, a być może nawet to i to.... + blog miesiąca i "MGR", czyli Managerski Blog Roku. :-)
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.