Przyszłość CM Rev - uwagi i sugestie

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.07.2012 22:46    #151
mała drobnostka: w eFeMotach/FMTV pojawiły się strzałki, do przesuwania w prawo i lewo.
Docelowo będą jeszcze boxy z ostatnimi materiałami danego użytkownika (czyli np. w FMTV ostatnie filmy z kariery).
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.07.2012 17:30    #152
Trwają prace nad kilkoma "brakującymi ogniwami", w tym screenami oraz depeszami (krótkie notki).

Oto wstępny projekt strony głównej SPOŁECZNOŚĆ:


dojdzie do tego także opcja subskrybowania graczy według własnego upodobania. Jeśli macie uwagi/pomysły - piszcie śmiało!
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.07.2012 11:22    #153
W profilu brakuje mi takiego pola "O mnie", w którym można byłoby napisać kilka zdań o sobie, jak w portalach społecznościowych. Może jeszcze jakim jesteś menedżerem czy coś takiego, ale niekoniecznie. Kiedyś było coś takiego chyba jak posiadane wersje CM/FM, nie widzę teraz tego, ale można byłoby to zamienić na coś w stylu: wersje CM/FM, w które grałeś.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.07.2012 11:44    #154
Posiadane wersje CM/FM nadal są. A zamiast takiego "o mnie" podajesz swoje różne zainteresowania, podzielone na sekcje.
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 Gilbert Młody aktywista

Postów: 1730
Grupa: Ekspert
Dołączył: 08.12.2008
Skąd: Busko-Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.07.2012 11:45    #155
[quote="Pucek"]W profilu brakuje mi takiego pola "O mnie", w którym można byłoby napisać kilka zdań o sobie, jak w portalach społecznościowych. Może jeszcze jakim jesteś menedżerem czy coś takiego, ale niekoniecznie. Kiedyś było coś takiego chyba jak posiadane wersje CM/FM, nie widzę teraz tego, ale można byłoby to zamienić na coś w stylu: wersje CM/FM, w które grałeś.[/quote]

Moje konto --> opcje gracza
…(…)…

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.07.2012 19:34    #156
Zapraszam do potestowania GALERII - w zakładce Manager pojawił się nowy dział Galeria

Skriny z gry dodajemy poprzez MOJE KONTO -> zarządzanie karierami -> Galeria -> dodaj galerię do sezonu.

Póki co jest to wersja wczesna beta, będzie to jeszcze nieco fajniej wyglądać i działać (każdy screen otrzyma osobne komentarze) + dostępne będzie wszystko na stronie głównej Społeczności. Można komentować także same kariery.
Wkrótce te skriny będzie można także wykorzystywać na forum, a także w Manifestach.

Już teraz jednak możecie wrzucać swoje najfajniejsze skriny z konkretnych karier, przypisane i uporządkowane wg powyższego.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.07.2012 o godz. 19:39

Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 Palimpsest Młody aktywista

Postów: 1212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.07.2012 19:56    #157
Zwolnijcie trochę, bo ile razy wchodzę na konto, to jakaś nowa funkcjonalność. Nawet człowiek nie oswoi się z poprzednią, a tu już następna.
@

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.07.2012 20:02    #158
@Palimpsest, dopiero się rozkręcamy ;) najfajniejsze przed nami (eFeMowy Twitter, czyli depesze), dopieszczony wygląd skrinów, gra online i kolejne niespodzianki już się nam rodzą w głowach. Jak skończymy wszystko albo większość, to napiszemy jakiś zbiorczy FAQ/tutorial z tego, będą pojawiały się także krótkie podpowiedzi w MOJE KONTO, w prawej kolumnie (takie jak teraz na listingu Manifestów).

Tymczasem, proszę o potestowanie modułu ze skrinami. Dzięki!

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.07.2012 o godz. 20:03

Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 Gieorgij Partyzant

Postów: 241
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2012
Skąd: Arrakis
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.07.2012 20:12    #159
@Speed: A jak przypisać manifest do kariery? Linka wkleić czy tylko tak zwane ID kariery?
Dziennik czyli blog wielotematyczny

FM12: Legia Warszawa (06.11 - 08.12) | Brighton & Hove Albion (10.12 - 11.13) | Anderlecht Bruksela (11.13 - )

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.07.2012 20:17    #160
@Gieorgij, opiszemy to w końcu dokładniej jak już pokończymy w całości, ale tak pokrótce to:
1) Dodajesz karierę
2) przy dododawaniu manifestu, screena, lub filmu (FMTV) masz pole "Przypisz karierę do notki"
- wpisujesz tutaj nazwę klubu, wystarczy pierwsze literki i wyskoczy Ci lista Twoich karier wraz z dodanymi wcześniej sezonami

to pozwoli, że:
- Twój Manifest będzie widoczny na stronie z opisem Twojej kariery
- będzie widoczny także wkrótce na stronie głównej SPOŁECZNOŚĆ, którą aktualnie robimy (jak na skrinie wyżej)
- ogólnie rzecz biorąc, Twój profil managera stanie się pełniejszy, ładniejszy i łatwiej będzie przeczytać/dowiedzieć się co i jak ;)

wszystko nie jest jeszcze ukończone, ale walczymy! zapraszam też do wrzucenia skrina czy filmiku i też przypisania go do kariery.

Kariery w nowym systemie są jakby sercem wszystkiego, wokół nich chcemy zbudować całą agregację i porządek w serwisie.
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution