Przyszłość CM Rev - uwagi i sugestie

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 13:34    #11
Zostałem tutaj odesłany, więc pytam.

Na co zostały przeznaczone pieniądze ze sprzedaży Football Managera 2011? Na co zostały przeznaczone pieniądze ze sprzedaży Football Managera 2012? Czy dzisiaj redaktorzy mają pełny dostęp do tego z czego i w jakim zakresie CM Revolution czerpie przychody i jak wydatkuje kwoty, którymi dysponuje? Na jakiej zasadzie pracują ludzie w redakcji CM Revolution? Czy obowiązuje ich jakakolwiek umowa?
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 13:41    #12
@Pucek,
1. Na nową wersję serwisu.
2. J/w.
3. Nie.
4. Aktualnie - wszyscy bez wynagrodzenia.
5. Tak, regulamin użytkownika (notabene, zaraz go przywrócimy).
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 13:44    #13
Czyli według Ciebie jest zgodne z prawem prowadzenie strony internetowej, w której zatrudnia się jakichś ludzi (odróżnienie użytkowników od redakcji), czerpie się z jej działalności jakiś zysk i wydatkuje się to jak zechce, tak? To znaczy nie będzie żadnym problemem jeśli opiszę swoje zapytanie i skieruje do Państwowej Inspekcji Pracy i Urzędu Skarbowego?
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 13:47    #14
Pisz - dobrze, że chociaż masz cywilną odwagę i publicznie przyznajesz się do tego. Rozbawiłeś mnie setnie. No trzeba przyznać, że polskie piekiełko rox i jesteś idealnym przykładem na to. Powodzenia.

Co do tego temat, to proszę w dalszej kolejności o kierowanie tutaj uwag dotyczących propozycji dot. rozwoju serwisu i proponowanych zmian.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.03.2012 o godz. 13:48

Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 Palimpsest Młody aktywista

Postów: 1212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 13:53    #15
To ktoś tutaj pracuje(oprócz, co logiczne, właściciela serwisu który prowadzi działalność komercyjną)? A ja naiwnie myślałem, że redaktorzy robią to co robią na stronie hobbystycznie, nie są do czego przymuszani, po prostu z jakichś względów sprawia im to satysfakcję, a źródła dochodu mają gdzie indziej.
@

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 13:54    #16
@lukasz19121984, tak jest w istocie cały czas, ale Puckowi rzeczywistość odjechała troszkę za daleko. ;)
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 13:56    #17
Pucek, z całym szacunkiem, ale piszesz takie bzdury, że włosy się jeżą na głowie. CM Revolution nie posiada pracowników, każdy jest tu hobbystycznie, więc możesz rozmawiać z inspekcją nawet o kolorach kopert na Forum, bo zapewne tyle samo uzyskasz.
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 14:04    #18
W takim razie to nie jest hobby, tylko frajerstwo, jeśli hobbystycznie tworzy się jakiś $, nie ma się dostępu do tego ile to jest $, jak się to wydaje, co się z tym robi. Ponadto nie ma się umowy o wolontariat ani o nic. Skoro moje teksty były hobbystyczne, to dlaczego dalej wiszą, mimo że nie chcę, żeby wisiały? Mogę coś dać niby hobbystycznie, Wy możecie umieścić w tym reklamy, ale potem nie możecie mi już tego hobbystycznie oddać, tak? Dobrze się rozumiemy?

Poza tym - nigdzie nie chodzę, nigdzie nie zgłaszam, tylko pytam. Nie można pytać? To jest piekiełko?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.03.2012 o godz. 14:08

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 14:09    #19
@Pucek, jeśli chcesz zdjąć swoje teksty z CM Rev to proszę o kontakt e-mailowy ze mną w tej sprawie. Zaproponuję Ci w tym względzie pewne rozwiązanie, które powinno być zadawalające dla wszystkich. Pozdrowienia.

Proszę w dalszej kolejności o posty na temat przyszłości serwisu :)
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 14:11    #20
Dobrze, zapytam na e-mail i już ostatni post w tej kwestii, ale to bardzo niebezpieczne, gdy pierwszy dzień forum rozpoczynacie od zamykania gęb albo przenoszenia dyskusji gdzieś indziej (najpierw z CMF, potem z CM Rev). CM Forum powinno czegoś nauczyć.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.03.2012 o godz. 14:13

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.