Przymusowa gra rezerwami?

 SoBu95 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.07.2010
Skąd: PE do EN
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2012, 20:29    #1
Witam, rozpocząłem grę Śląskiem w FM 2013, tryb normalny (tzn, ten który był w każdej wcześniejszej wersji). Wszystko w porządku do 1 meczu...REZERW! Ustawiałem aby rezerwami zajmował się asystent, on niby je prowadzi, ale czemu ja muszę wybierać wyjściowy skład, oraz oglądać ten mecz?!

Wersja 13.1 (chyba najnowsza, bo na steamie nic nie chciało się aktualizować...)

Nie wiem czy było tak na 13.0 bo grałem w Anglii i tam tak nie było..

Myślałem że to tylko jest przez zamieniony plik (dodający III Polską ligę) zacząłem z domyślną bazą danych, ale nic to nie dało :(

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.11.2012, 20:31

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution