Przyjmowanie obywatelstwa w klubach z innych krajów niż federacja.

 MiKa Młody aktywista

Postów: 412
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.08.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.04.2012, 19:41    Pytanie
Podobno grając w San Marino Calcio występującym we włoskiej lidze można naturalizować sprowadzanych zawodników i to nie jako Włochów tylko właśnie Sanmarińczyków. Dlaczego więc nie można tego robić w FC Andorra - andorskim klubie grającym w lidze hiszpańskiej? (Nie, nie pomyliłem klubów, FC Andorra, nie Andorra FC - hiszpański klub z miasta mogącego kojarzyć sie z Andorą). I tu pojawia się drugie pytanie, tym razem już pasujące do działu w którym umieszczam temat. Co zrobić w edytorze, aby tak się działo? Fajnie byłoby posprowadzać lepszych Hiszpanów i zrobić z nich drugą reprezentację, reprezentację Andory.

 Rafał9595 Revolution Update Team

Postów: 769
Grupa: Moderator
Dołączył: 12.09.2010
Skąd: aktualnie Ryga
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.04.2012 20:16    #1
Jak w San Marino, tak i w Andorze należy w edytorze w ustawieniach kraju wpisać odpowiednią liczbę wymaganych lat do uzyskania obywatelstwa. Po prostu w zakładce kraj wyszukujesz Andorę i tam zmieniasz

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.04.2012 o godz. 20:17

Filozofia nic nie daje, niepotrzebnie stwarza dodatkowe pytania zamiast na nie odpowiadać

 MiKa Młody aktywista

Postów: 412
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.08.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.04.2012 00:52    #2
Początkowo byłem sceptyczny wobec tej podpowiedzi, gdyż myślałem, że jest to już ustawione i FC Andorra czegoś brakuje. Nie wiem, specjalnego ustawienia jak dla San Marino Calcio albo Athletic Bilbao, a może czegoś innego. Okazało się jednak, że ustawiony jest okres 35 lat do uzyskania obywatelstwa Andory! Choć w rzeczywistości jest to "tylko" 20 lat. Zmieniłem na 2 lata i działa, jednakowoż gra wcale nie przynosi mi oczekiwanej radości. W każdym razie wielkie dzięki, Rafał!!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.