Strona

Przechwałki, rekordy itp.

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.03.2006, 16:48    Pytanie
Tutaj macie temat specjalnie dla tych z Was, którym chce się opisywać wszystkie swoje genialne kariery, czy niesamowite wyniki. Jednakże, żeby nie były to tylko puste przechwałki to chciałbym aby każdy udokumentował swoje wyniki w formie screena lub screenów :] W tym celu wybierzcie ekran w FM, w którym widnieje najpełniejsza dokumentacja Waszych sukcesów i naciśnijcie PrintScreen (na górze klawiatury). Wklejcie obraz do dowolnego edytora grafiki (może być nawet Paint), zapiszcie (najlepiej jako *.jpg) i wrzućcie na jakiś serwer (polecam www.imageshack.us), po czym wklejcie link do screena tutaj :)
myspace.com/marneszanse

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.03.2006 15:37    #20
Ja wspomnę, że w FM 2005 doprowadziłem zespół, który miał bronić się przed spadkiem w II lidze Hiszpańskiej, do wicemistrzostwa Hiszpanii, za Barceloną, którą pokonałem w obydwu meczach :] Wtedy jednak przyszedł FM 2006, ale może jeszcze kiedyś tam wrócę i zwojuję ligę mistrzow zdobwając mistrzostwo Hiszpanii przy okazji :)
Zespół nazywał się Almeria btw ;)
myspace.com/marneszanse

 Scout Młody aktywista

Postów: 512
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2006
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2006 02:06    #21
Ja doprowadzilem moj nowiutki (ma 2 lata) klub MK Dons do championship gdzie zajmuje 3 miejsce i mam 3 pkt straty do lidera

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2006 14:07    #22
Wiesz co Reaper, zeby sie 'ekspert' chwalil :P

Sans Proletariat

0
21.03.2006 15:19    #23
jestem maniakiem Legii, tylko niągram, nawet po pare razy od początku .... najdłużej grałem bodajze do 2021r. tylko raz nie wygrałem ligi, 3 razy p UEFA wygrałem ... i raz lige mistrzów .... ale teraz proszę o uwagę, udało mi się ściągnąc leo messi'ego do legii gdy miał 28 lat i był graczem roku w Milanie .... za około 110mln .... byłem z tego tak dumny ze zapomnialem zasavowac xD a potem nawet nie było mowy o rozmowach kontraktowych :(

Yh Proletariat

0
22.03.2006 11:50    #24
Ja sobie gralem w FM2005 Liverpoolem, sprowadzilem w 1 sezonie macieja korzyma, ktory w wieku 17 lat trafil bramke w debiucie przeciw Newcastle wygranym 3:1. Niby nic takiego ale bramka ta zostala uznana za bramke sezonu w Premiership :P taki chlopiec ktory przyjechal z polski stal sie gwiazda grajac w L"poolu na lewym skrzydle. Wygryzl ze skladu Kewella.

Yh Proletariat

0
22.03.2006 11:52    #25
Widzialem tez jakiegos trenera co mial w papierach na[pisane ze jest to "obiecujacy mlody zawodnik". Mial 57 lat :P

 Milten Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2006
Skąd: Krosno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2006 12:32    #26
A ja w FM zabilem wszystkich cala murawa zplamiona zostala krwią rozjebałem sędziego i kibicow HA HA i nikt z was tak nie potrafi

 Milten Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2006
Skąd: Krosno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2006 12:34    #27
A bym zapomnial proponowal bym zrobic gre Borek Manager 2007 zapewne byla by ona bardziej dynamiczna :) a o co mi biega to wie tylko jeden administrator z tego forum !!!:D

 lukas Partyzant

Postów: 132
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: lukas
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2006 14:15    #28
a ja teraz gram atletico madrid :d idzie mi wrecz fenomenalnie lige wygralem dipiero w 3 sezonie ale jak na atletico madrid to niezly wynik teraz mierze znow w wygranie ligi i moze by sie pokusic o puchar króla w hiszpani a moze nawet... Champions League kto wie ;d a gram w fm 2006 // i mam taki patent na barcelone ze u siebie tylko raz z nia zremisaowalem 2-2 w rewanzu o superpuchar hiszpani a tak to u siebie z nia wygyrwam caly czas naet wygralem z nią 7-1 u siebie i pierwszy mecz w superpucharze hiszpani na wyjezdzie 6-2 !! jak ktos chce to moge dac screeny tyko teraz mi sie niechce robic i wklejac wszystkioch ale jak by sie juz ktos uparł to na gg do mnie i dam screeny : 3435918

Robuś Proletariat

0
22.03.2006 15:30    #29
Jeszcze raz powtarzam: co Wy sie tak podniecanie prowadzeniem wielkich potęg europejskich i wygrywaniem czego się da, spróbujcie tak jak ja: zespół 5 ligi angielskiej (conference) i doprowadźcie ją do Premier!!! A szkoda gadać...

Strona

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.