Przebiegnięte kilometry

 elmoro Partyzant

Postów: 108
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2010
Skąd: K-ce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2011, 10:20    Pytanie
Problem jest następujący - moi zawodnicy mało biegają. Gram AC Parmą, trzeci sezon zespół mam dobry, zaawansowany technicznie, ale sporo meczów przegrywam i mam wrażenie że właśnie przez to, że mecz jest 'przechodzony' a przeciwnik po prostu biega. Próbowałem oczywiście intensywnego pressingu, szerszej formacji mimo, że gram środkiem 4-1-3-2, ale efekty mizerne np. ostatni mecz z Catanią porażka 1:3 a kilometry wyglądały tak: moja Parma - 121,9; Catania - 127,1. Co jest przyczyną takiego stanu rzeczy i jak temu zapobiec? Mogłoby się wydawać, że to w sumie dobrze bo powinienem mieć duże posiadanie piłki (jak w Bracy, oni grają piłką a przeciwnik biega), ale tak nie jest! Na ogół posiadanie u mnie oscyluje w granicach 45%-52%!

 igor99123 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2011
Skąd: Gostynin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2011 16:53    #1
Mam podobny problem i czekam na odpowiedzi

 Salim Partyzant

Postów: 237
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.03.2011
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2011 17:28    #2
Moze wytrzymalosc jest u Waszych zawodnikow pod psem?
Moze zle przepracowany okres przygotowawczy - za malo sparingow, za lekkie treningi.
Moze masz w sezonie za ciezkie treningi ze zawodnicy nie maja sily biegac.

 elmoro Partyzant

Postów: 108
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2010
Skąd: K-ce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2011 18:19    #3
Nie sądze żeby to była kwestia wytrzymałości, w gorszym klubie może tak, ale aktualnie z wyjściowej 11 tylko dwóch zawodników napastnik i środkowy obrońca mają wytrzymałość 14, reszta ma większą, także wydaje mi się że to bardzo wysokie atrybuty. Szczególnie w pomocy, mam trzech pomocników z wytrzymałością 18! Jeśli chodzi o okres przygotowawczy to tradycyjnie ok 8-9 meczów (chyba, że są elimicnacje LE wtedy wiadomo jest mniej czasu) stawiam na siłę i motorykę w treningu, ale przed sezonem powrót do normalnego treningu. Nigdy w trenuje zawodników na obciążeniu wysokim na pasku, zawsze mam średnie. Mam wrażenie jednak, że to kwestia taktyki. Prześledziłem ostatnie 20 meczy (w lidze, LE i pucharze włoch) z różnymi przeciwnikami słabszymi i tymi z najwyższej półki i tylko raz miałem przewagę w kilometrach, w meczu LE z Bursasporem 101,9 do 101,2 km... w innych przypadkach zawsze jest od 1 do nawet 8 km mniej przebiegniętych od rywala.

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2011 18:40    #4
Zarzuć screen z taktyką i poleceniami dla zespołu.

 elmoro Partyzant

Postów: 108
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2010
Skąd: K-ce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.08.2011 11:12    #5
Załączam screen z formacją i ustawienia drużynowymi.

 Gilbert Młody aktywista

Postów: 1730
Grupa: Ekspert
Dołączył: 08.12.2008
Skąd: Busko-Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.08.2011 10:30    #6
Jak dla mnie rozchodzi się o ściślejszą dyscyplinę oraz trzymanie się pozycji.
…(…)…

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.