Prośba do posiadaczy pełnej wersji FM 13

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2012, 12:13    #1
Witam,

zastanawiam się nad kupnem FM 13, ale po przygodach z wersją DEMO mam duże wątpliwości. Największe zastrzeżenia mam do silnika meczowego, stąd moja prośba do tych, którzy posiadają już pełną wersję - czy mógłby ktoś wrzucić gameplay dwóch silnych drużyn w 2d na szczegółowych oraz gameplay dwóch słabych drużyn na takich samych ustawieniach?

Pozdrawiam!
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 soczo1 Partyzant

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2012 09:55    #2
Przyłączam się do prośby kolegi wyżej, pozdrawiam.

 Slavm Partyzant

Postów: 54
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2006
Skąd: Ch-ż
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2012 11:17    #3
Ja też chyba jeszcze poczekam z zakupem,jak zwykle pewnie do marca.:)Mam takie same wtpliwości co tts0.Napaliłem się na fm13,ale po paru meczach w demo to już sam nie wiem.
Czy w pełnej wersji grajki też tak "ładują" non stop z dystansu? Z tego co zauważyłem w demo to ciężko w ogóle zrobić coś pod bramką.Rozgrywanie piłki a-la Barcelona i bach strzal z dystansu.Poza tym postawa bramkarzy to jakaś kpina chyba.co oni wyprawiają to się w głowie nie mieści.(w 3D)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.