Projekt gry przeglądarkowej dotyczącej lotnictwa cywilnego

 jakubtarn Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2014, 20:41    #1
Witam wszystkich.
Na wstępie chciałem przeprosić, że mój post będzie miał taką a nie inną formę, jednak uznałem, że nie znajdę lepszego miejsca, aby pochwalić się swoją pracą niż to forum. Napisałem grę przeglądarkową o nazwie Plane Tycoon, link -> www.planetycoon.com - w której gracz wciela się w managera linii lotniczej. Od innych gier tego typu odróżnia ją to, że podczas tworzenia nie korzystałem z żadnych silników do gier www, framework-ów itp. Można powiedzieć, że w całości napisałem ją 'z palca'. Starałem się, aby pewne elementy w grze na ile to możliwe zbliżały gracza do rzeczywistości. Na samym początku otrzymujemy do dyspozycji małą sumkę pieniędzy oraz malutki samolot stojący na wybranym przez nas lotnisku. Naszym zadaniem jest przeobrazić małą linię lotniczą w wielką korporację.
Aby tego dokonać gracz musi między innymi:
- kupować coraz to nowsze i lepsze samoloty z różnych dostępnych klas
- zatrudniać wykwalifikowany personel( pilotów, obsługę pokładową, mechaników), który ma wpływ, na jakość każdego lotu
- dbać o stan techniczny swoich maszyn oraz ich stan wizualny(czystość kabiny)
- kontrolować stan zmęczenia pracowników
- rozwijać wyposażenie samolotu
- rozwijać bazy (budować nowe miejsca parkingowe, stanowiska odpraw oraz warsztaty)
- realizować zlecenia z różnych biur podróży, firm transportowych lub tworzyć własne połączenia pomiędzy lotniskami
- kierować załadunkiem zaopatrzenia i paliwa

Nie sposób wymienić, wszystkich funkcji, jakie gra oferuje i będzie jeszcze oferować, ponieważ cały czas ją rozwijam. Strona jest całkowicie pozbawiona reklam i powinna poprawnie pracować na większości popularnych przeglądarek. Obecnie pracuję wytrwale nad wprowadzeniem możliwości kooperacji graczy tak, aby mogli tworzyć coś na kształt korporacji lotniczych. Gra jest w wersji beta, dlatego jakieś niedociągnięcia jeszcze mogą się zdarzyć. Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych do gry i do pomocy w rozwijaniu projektu.
Pozdrawiam, Jakub.

 szamal96 Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2013
Skąd: Jerzwałd
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2014 20:53    #2
Super to wygląda i jestem pełen podziwu, że sam wszystko napisałeś.
Tylko jest jeden problem, nie mogę dokonać rejestracji.
Zachęciłeś mnie i chętnie bym sobie w to pograł :)
" Moja pasja to futbol, na drugim miejscu umieściłbym futbol, a na trzecim… futbol! "

 jakubtarn Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2014 21:01    #3
Rejestracja jest otwarta, trzeba poczekać na link aktywacyjny. Jak podasz nick to szybciej Cię aktywuję.

 piotrp504 Partyzant

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2012
Skąd: Blisko Krakowskiego Smoka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.01.2014 08:00    #4
można prosić o parę screnów z gry
Moje skromne manifestowanie -zapraszam
http://piotrp0506.cmrev.com/blog.html
moje depesze
http://piotr(...)l?page=0
Hala Madrid

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.