Profil Managerski

Kwiatek® Proletariat

0
29.11.2005, 21:54    Pytanie
Jak można podnieść swoje atrybuty a mianowicie Lojalność ? bo wszystko mam w granicy 15 a to mam 4.

 darman Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2005 23:26    #1
no, ja też mam podobnie. Trzeba sie niewiem jakos bardziej utozsamiac z druzyna, zdobywac trofea lub moze w odpowiedni sposob polemizowac z innymi managerami(cos w stylu 'odwal sie od mojego klubu, bo ci pokaze podzczas meczu' itp)

Post pomocny

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.11.2005 18:38    #2
Powinno wystarczyć same chwalenie zawodników po kilku znakomitych występach. Wtedy wzrasta lojalność, stosunki z mediami i profesjonalizm. Chyba, że pochwalicie nie tego zawodnika co trzeba, albo pochwalicie ich za dużo (w sztukach) - wtedy te statystyki spadają.

Post pomocny

 sztazi Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2005
Skąd: bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2005 01:05    #3
Coś jest nie tak bo ja po 3 sezonach wciąż lojalność mam max 5, a wypowiadam się zawsze jakbym miał mój klub za ósmy cud świata :/.

Post pomocny

 gosc Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Miastko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2005 13:49    #4
Lojalnosc jest powiazana takze z transferami, jak nierozwaznie sie ich dokonuje, czyli traktuje sie zawodnikow jak towar to mozna sie spodziewac, ze szybko ten atrybut zacznie spadac.

Post pomocny

 gosc Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Miastko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2005 13:53    #5
Powiem wiecej, samo wystawienie na liste transferowa zawodnika zwiazanego z klubem i z kibicami juz chyba skutkuje spadkiem tego atrybutu. Najlepiej przeanalizowac wszystkie decyzje jakie sie podejmuje na poczatku pierwszego sezonu kariery, wtedy to wlasnie nastepuje drastyczny spadek lojalnosci. A w wiekszosci przypadku kiedy obejmujemy klub robimy duze roszady w skladzie, sprzedaz zawodnikow niepotrzebnych, zmiana statusu w druzynie itp.

Post pomocny

Ptosio Proletariat

0
02.12.2005 17:55    #6
A czy ten atrybut ma w ogóle jakiś rzeczywisty wpływa na grę?

Post pomocny

 ignat700 Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2007 10:50    #7
ma
Dzieki temu jestes bardziej szanowany orzez kibicow zawodnikow ,zarzad i masz wieksza szanse na reprezentacjie :P

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.