Problem, nie mogę prowadzić klubu tylko reprezentacje

 Fanatyk19 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.09.2012, 15:26    Pytanie
Witam mam problem, otóż nie mogę obecnie objąć żadnego klubu. Prowadziłem wcześniej Legie, w tym samym czasie też dwie reorezentacje. następnie przeszedłem do Warty Poznań i po kilku sezonach zrezygnowałem. Byłem bez klubu kilka miesięcy bo czekałem na jakiś lepszy klub. Ale umieściłem swoje ogłoszenie w Biurze posad i dodałem sobie pierwsza lige angielską ale musiałem czekać do następnego roku żeby się włączyła. No i od tego czasu pojawił się problem że nie mogę prowadzić ani złożyć podania do żadnego klubu. Gdy klub jest bez trenera to nawet nie mam takiej opcji żeby Zlożyc podanie. Mogę jedynie wyrazić zainteresowanie gdy posada jest niepewna ale wtedy np zwalniają trenera a ja nie moge tego klubu objąć. Inaczej jest z reprezentacja bo je moge prowadzić. Spróbowałem też dodać nowego managera ale jemu tez nie mogę przydzielic klubu do prowadzenia tylko reprezentacje. Co się mogło stać ? Ktoś pomoze ?

 Fanatyk19 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.09.2012 19:50    #1
Wie ktos jak naprawic ?

 loswariatos Młody aktywista

Postów: 444
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.09.2012 20:46    #2
Co masz wybrane w polu dostępne zespoły na ekranie statusu gry?

Użytkownik uznał post za pomocny

meglio fascista che frocio

 Fanatyk19 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.09.2012 20:49    #3
hehe miałem zaznaczone tylko reprezentacje. Musiałem jakoś przypadkowo zmienić. Dzięki za pomoc ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution