Problem ze startem nowej gry

 ilumin Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.10.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.10.2014, 22:35    Pytanie
Witam,
Mam dość istotny problem z rozpoczęciem nowej gry w FM 2014. Po uruchomieniu programu i wybraniu nowej kariery w trybie football manager przechodzę do ekranu wyboru grywalnych krajów i na tym kończy się moja rozgrywka. Wybieram kraj\ kraje które mnie interesują ale nie mogę kontynuować dalszego konfigurowania nowej gry. Przycisk kontynuuj jest nieaktywny i nie można go kliknąć przez co niemożna przejść do do kolejnego etapu konfiguracji (pomimo wybrania krajów).

Próbowałem już wszystkich rozwiązań jakie przyszły mi do głowy. Reinstalowałem grę, zmieniałem bazę danych, włączałem podpowiedzi i dalej bez zmian. Nie można kontynuować konfiguracji/ uruchamiania nowej gry.

Dodam że sama rozgrywka działa bez problemów kiedy wczytuje wcześniej zapisane gry (problem nie występował odrazu po zakupie, pojawił się jakiś czas temu). Problemów z konfiguracją nowej rozgrywki nie ma też w przypadku wybrania trybu FM Classic.
Gra jest oryginalna i uaktualniona.

Będę wdzięczny za wszystkie pomysły które mogą pomóc rozwiązać mój problem.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2014 03:01    #1
próbowałeś sprawdzić spójność plików?

 ilumin Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.10.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2014 08:16    #2
Tak, nie pomogło.

 kaliwaw Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.06.2004
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.10.2014 10:08    #3
"Dorzucałeś" jakieś do dodatki do gry? Coś gdzie może być jakiś plik config który podmieniałeś? I jak z plikami edytora, może system nie wyświetla informacji o konflikcie plików a jednak coś z nimi jest nie tak. Po reinstalacji próbujesz odpalić czystą grę bez dodatków?

 ilumin Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.10.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.10.2014 14:26    #4
Po reinstalacji nie dodawałem żadnych nowych plików ani baz danych. Steam sam pobrał uaktualnienia przed pierwszym włączeniem gry i to tyle. Macie jeszcze jakieś pomysły?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.